PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmánový domek Pod Ucháčem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Komfortní zděný domek v rekreační části obce Velké Losiny, část Bukovice, kapacita 4 lůžka + možnost dvou přistýlek, umístění na okraji lesa, ve svahu nad potokem. V dosahu termální lázně Velké Losiny 10min. jízdy autem (cca 5km), dostupnost lyžařského areálu Kouty nad Desnou 15min. jízdy autem (cca 10km), dostupnost lyžařského areálu Přemyslov (cca 20min. jízdy autem, cca 15km) • Příjezd: Ve směru od Šumperka, přes Rapotín, do Velkých Losin, ve Velkých Losinách u hřbitova odbočit vlevo, dále cca 5 km rovně, za autobusovou zastávkou Bukovice - Konečná pokračovat v cestě do kopce cca 500 m až do chatové části obce, parkoviště napravo od příjezdové komunikace vedle dřevěných garáží označeno velkým dřevěným poutačem. Domek je umístěn za potokem ve svahu - přístup krátkou stezkou přes potok po hrázi • Dostupnost a parkování: vlastní parkoviště bez poplatku přímo u domku nebo příjezdové silnice
Vybavení a služby
Domek kompletně vybaven novým vnitřním zařízením, WiFi v domě, přízemí plně vybavený kuchyňský kout, sklokeramická deska, teplovzdušná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazicím boxem, jídelní kout pro 4 osoby, prostorný obývací pokoj s rohovou sedací soupravou, kachlovými kamny, TV s digitálním příjmem, francouzské okno z obývacího pokoje na terasu s výhledem do lesa, zahradní nábytek vhodný pro stolování, prostorná koupelna s finskou saunou, rohová vana, WC, vytápění koupelny – elektrické, zázemí pro uložení lyží, jízdních kol, aj. sportovního vybavení. V prvním poschodí dvě oddělené ložnice, z toho jedna ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice s oddělenými lůžky.Možnost jedné až dvou přistýlek + dětská postýlka k dispozici. Vytápění kombinované – elektrické přímotopy + kachlová kamna. Neoplocený pozemek ve svahu s příjezdem k domku, stojan na jízdní kola, ručně kované rožniště s venkovním zahradním posezením.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost sáňkování, bobování přímo u objektu, nástup na běžkařské trasy přímo u objektu, termální park Velké Losiny, SKI Kouty, SKI Přemyslov, lyžařské středisko Červenohorské sedlo, Ruční papírna Velké Losiny, zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. Oblast vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžky, WELLNESS.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz