Apartmánový domek Pod Ucháčem - Poloha, Služby, Okolí

Apartmánový domek Pod Ucháčem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově postavený, zděný domek v rekreační části obce Velké Losiny, část Bukovice,kapacita 4 lůžka + možnost dvou přistýlek, umístění na okraji lesa, ve svahu nad potokem. V dosahu termální lázně Velké Losiny 10min. jízdy autem (cca 5km), dostupnost lyžařského areálu Kouty nad Desnou 15min. jízdy autem (cca 10km), dostupnost lyžařského areálu Přemyslov (cca 20min. jízdy autem, cca 15km) • Příjezd: Ve směru od Šumperka, přes Rapotín, do Velkých Losin, ve Velkých Losinách u hřbitova odbočit vlevo, dále cca 5 km rovně, za autobusovou zastávkou Bukovice - Konečná pokračovat v cestě do kopce cca 500 m až do chatové části obce, parkoviště napravo od příjezdové komunikace vedle dřevěných garáží označeno velkým dřevěným poutačem. Domek je umístěn za potokem ve svahu - přístup krátkou stezkou přes potok po hrázi • Dostupnost a parkování: vlastní parkoviště bez poplatku přímo u domku nebo příjezdové silnice
Vybavení a služby
Domek kompletně vybaven novým vnitřním zařízením, v přízemí plně vybavený kuchyňský kout, sklokeramická deska, teplovzdušná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazicím boxem, jídelní kout pro 4 osoby, prostorný obývací pokoj s rohovou sedací soupravou, kachlovými kamny, TV s digitálním příjmem, francouzské okno z obývacího pokoje na terasu s výhledem do lesa, zahradní nábytek, vhodný pro stolování, prostorná koupelna, vybavená finskou saunou pro dvě osoby, s rohovou vanou, WC, vytápění koupelny – elektrické, zázemí pro uložení lyží, jízdních kol, aj. sportovního vybavení. V prvním poschodí dvě oddělené ložnice, z toho jedna ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice s oddělenými lůžky.Možnost jedné až dvou přistýlek + dětská postýlka k dispozici. Vytápění kombinované – elektrické přímotopy + kachlová kamna. Neoplocený pozemek ve svahu s příjezdem k domku, stojan na jízdní kola, ručně kované rožniště s venkovním zahradním posezením.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Možnost sáňkování, bobování přímo u objektu, nástup na běžkařské trasy přímo u objektu,termální park Velké Losiny, SKI Kouty, SKI Přemyslov, lyžařské středisko Červenohorské sedlo, Ruční papírna Velké Losiny, zámek Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně. Oblast vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, běžky, WELLNESS.
TOPlist