Apartmánek Šumava - Bavorský les

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánek uprostřed Šumavských lesů, v krásné a tiché přírodě, na německé straně, na úpatí hory Almberg 1139m, pouze 5km za hranicemi (Strážný). Parkování zdarma. Pobyt samozřejmě možný v létě i zimě, k dispozici kolárna/lyžárna. Mnoho krásných a neznámých německých turistických tras, zároveň i dobrá výchozí poloha na objevování české Šumavy (Prameny Vltavy,Kvilda, Boubín atd)
Vybavení a služby
Moderní objekt, hotelovo-apartmánového typu. Velikost cca 20m2 - vhodné pro rodiče plus max 2 menší děti, tj. velká dvojpostel + rozkládací křeslo + dočasné juniorské lůžko. Vybavení: Vlastní WC a sprchový kout, české TV, lednice, zařízený kuchyňský kout atd. Pro děti zdarma dětský koutek, klouzačky, pingpong, pro dospělé je v ceně navíc sauna. Zdarma je i wifi, kolárna, případně lyžárna, parkování před objektem. Nabídka je bez stravování, tj pouze vlastní, či v okolních výletních zařízeních. Německý jazyk není potřeba.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nadmořská výška 1050m a národní park Bavorský les zaručuje kompletní úroveň a mnoho upravených, ale nepoznaných tras pro pěší i cykloturistiku, ideální pro odpočinek v klidu a s minimem lidí. Lokalita je oblíbená i na lyžařskou sezonu, nástup do nejbližších běžeckých i sjezdových tratí je 300 metrů. www.mitterdorf.info
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz