TOPlist

Apartmánek Šumava - Bavorský les

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmánek uprostřed Šumavských lesů, v krásné a tiché přírodě, na německé straně, na úpatí hory Almberg 1139m, pouze 5km za hranicemi (Strážný). Parkování zdarma. Pobyt samozřejmě možný i v létě, k dispozici kolárna/lyžárna. Mnoho krásných a neznámých německých turistických tras, zároveň i dobrá výchozí poloha na objevování české Šumavy (Prameny Vltavy, Boubín atd) www.mitterdorf.info
Vybavení a služby
Moderní objekt, část pro hotelové hosty, zbytek pro privátní účely. Velikost cca 22m2 - vhodné pro rodiče plus max 2 menší děti, tj. velká dvojpostel + rozkládací křeslo + dočasné juniorské lůžko. Vybavení: Vlastní WC a sprchový kout, české TV, lednice, zařízený kuchyňský kout atd. Zároveň ale možnost využití hotelové restaurace. Pro děti zdarma dětský koutek, klouzačky, pingpong, pro dospělé je v ceně navíc sauna, posilovna atd. Zdarma je i wifi, lyžárna, případně kolárna, parkování před objektem. Německý jazyk není potřeba. Vhodné i na výhodný dlouhodobý pobyt, tzv "letní byt", pronajměte na prázdniny za draho svůj pražský byt a za menší cenu si užijte léto v klidu a v přírodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nadmořská výška 1050m a národní park Bavorský les zaručuje kompletní úroveň a mnoho upravených, ale nepoznaných tras pro pěší i cykloturistiku, ideální pro odpočinek v klidu a s minimem lidí. Lokalita je oblíbená i na lyžařskou sezonu , nástup do nejbližších běžeckých i sjezdových tratí je 250 metrů, ve Skiareálu jsou k dispozici pro nejmenší dětské pojízdné pásy, ohřívárna, modrá i červená trať, lanová sedačka, sáňkařská dráha, pro dospělé i černá sjezdovka, večerní lyžování. Rozumné ceny lyžování - např. celodenní skipas pro dospělého bez slev = 27€ = 685 Kč . www.mitterdorf.info
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz