České hory » Šumava » Ubytování » Mitterfirmiansreut » Apartmánek Šumava - Bavorský les

Apartmánek Šumava - Bavorský les

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Philippsreut, Mitterfirmiansreut
Adresa: 
Šumava - Bavorský les / Mitterdorf
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-723 862 420
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/apartmanek-sumava

kapacita  kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1050 m.

počasí Mitterdorf počasí Mitterdorf


Poloha a dosažitelnost

Apartmánek uprostřed Šumavských lesů, v krásné a tiché přírodě, na německé straně, na úpatí hory Almberg 1139mn, pouze 5km za hranicemi (Strážný). Parkování zdarma. www.mitterdorf.info

Vybavení a služby

Moderní objekt, část pro hotelové hosty, zbytek pro privátní účely. Velikost cca 22m2 - vhodné pro rodiče plus max 2 menší děti, tj. velká dvojpostel + rozkládací křeslo + dočasné juniorské lůžko. Vybavení: Vlastní WC a sprchový kout, české TV, lednice, zařízený kuchyňský kout atd. Zároveň ale možnost využití hotelové restaurace. Pro děti zdarma dětský koutek,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nadmořská výška 1050m a národní park Bavorský les zaručuje kompletní úroveň a mnoho upravených, ale nepoznaných tras pro pěší i cykloturistiku, ideální pro odpočinek v klidu a s minimem lidí. Lokalita je oblíbená i na lyžařskou sezonu , nástup do nejbližších běžeckých i sjezdových tratí je 250 metrů, ve Skiareálu jsou k dispozici pro nejmenší dětské pojízdné pásy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: I.B.
Informace poskytnul: I.B.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz