PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán u Lipna 500/20

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán 500/20 se nachází v areálu Riviera Lipno, v Lipně nad Vltavou, přímo u břehu jezera. Areál Riviéra je vzdálen cca 500 m od skiareálu Kramolín, každou půlhodinu od něj jede skibus zdarma.
Vybavení a služby
Apartmán o ploše 47m2 s vlastní terasou (8m2), 50m od břehu jezera, ubytování pro 4-6 osob. Apartmán má 1 velkou místnost s manželskou postelí, palandou a rozkládací pohovkou, Wi-FI + T-mobile TV + Netflix + Disney+, kuchyňský kout vybavený chladničkou, myčkou, indukčním. sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, tyčovým mixérem a komplet nádobím. Pro děti a dospělé je připraveno plno společenských her. Z předsíně je vstup do koupelny se sprchovým koutem a do samostatného WC. Vestavěné skříně pro uložení oblečení a cestovních tašek. K dispozici je sklepní kóje pro uložení kol, lyží, apod. Parkování je na vyhrazeném stání před domem v uzavřeném areálu. Bezbariérový vstup.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabízíme kvalitní ubytování s celoročním vyžitím. Oblast Lipna se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava a je celoročně vyhledávanou turistickou lokalitou. V místě je k dispozici několik restaurací, kaváren, krytý bazén, obchody, dětská hřiště, bobová dráha, golfové hřiště, cyklostezky, upravené cesty pro pěší kolem jezera. Rekreace: rybaření, turistika, cykloturistika, v létě koupání (teplota vody se pohybuje kolem 23°C a břeh je upraven na písčitou a travnatou pláž), v místě je přístaviště pro vyhlídkové vyjížďky lodí po jezeře, půjčovna loděk, šlapadel, jízdních kol nebo inline bruslí. Vedle apartmánu je krytý bazén Aquaworld. Doporučujeme výlet podél jezera se zastávkou v senza rybí restauraci v Hůrce u Černé v Pošumaví. V zimě doporučujeme bruslení na jezeře, jízdu na běžkách nebo sjezdové lyžování v moderním ski areálu Kramolín (cca 500m od apartmánu) s bezplatným parkováním pro 550 aut, který nabízí pět upravených sjezdovek, tři čtyřsedačkové lanovky (11400 lidí za hodinu), večerní lyžování, dětské hřiště s 3 pojízdnými koberci, snowboardpark, lyžařskou školu Fox park a veškeré potřebné zázemí.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz