PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán u Lipenského jezera

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
17.12.-15.3.
1.900,- Kč/studio/noc
přistýlka 100,- Kč/noc

Silvestr:
1.950,- Kč/studio/noc
Letní sezona - ceny
01.06.-02.09.
1.900,- Kč/studio/noc
přistýlka 100,- Kč/noc
Období mimo sezónu - ceny
16.3.-31.05., 08.09.-16.12.
1.800,- Kč/studio/noc
přistýlka 100,- Kč/noc
Slevy:
WIFI zdarma.
Další informace:
Ubytováváme minimálně na 3-denní pobyt, v sezóně na 5-denní pobyt.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, prádlo, závěrečný úklid, servis a parkování u domu. Bezbariérový přístup (výhoda pro malé děti). Úhrada se provádí předem dle faktury na účet, nebo podle dohody 50% na zálohovou fakturu a 50% doplatek na fakturu vystavenou měsíc před nástupem. Po celkové úhradě vystavujeme voucher s informacemi k ubytování.

Storno podmínky:
v případě, že bychom nemohli poskytnout ubytování z důvodů na naší straně (např. přerušená dodávka vody, elektřiny, kalamitní situace apod.) vrátili bychom zaplacenou částku v plné výši.
V případě, že by klient zrušil pobyt z důvodů na jeho straně, uhradil by odstupné podle délky lhůty před sjednaným nástupem:

- do 6 dnů včetně - 50% z ceny
- méně než 6 dnů - 80% z ceny

Lázeňský poplatek obci Lipno je 50 Kč/noc/dospělou osobu. Uhradíte při příjezdu.
Prosíme bez domácích mazlíčků.
Stravování
Stravování vlastní v plně vybavené kuchyni nebo v restauracích či pizzeriích v okolí (nejbližší 50m).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz