Apartmán Lipno 11

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Přímo v srdci rekreační oblasti Lipenska na břehu jezera v obci Lipno nad Vltavou - tradičním a moderním středisku s nádhernou přírodou a mnoha možnostmi zábavy, rekreace a sportovního vyžití v létě i v zimě (známý Skiareál Lipno).
Vybavení a služby
Je vybaven kuchyňskou linkou, (elektrický sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, žehlička, veškeré nádobí) a jídelním koutem. Obývací část, která je spojená s kuchyňskou, je vybavena pohovkou, úložnými prostory, TV se satelitem, rádiem s CD a DVD přehrávačem. K dispozici je i internetové připojení, prostřednictvím bezdrátové wi-fi sítě. V samostatné ložnici je manželské dvojlůžko, patrová postel a další úložné prostory. V další části je koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC. Vytápění apartmánu je zajištěno elektrickým kotlem. V dolní části budovy je samostatný uzamykatelný sklep pro uložení lyží, lyžařských bot, kol apod. Parkování je zajištěno přímo pod okny apartmánu (zámková dlažba). Stravování je možné vlastní, nebo v okolních restauracích, které jsou vyhlášeny svou výbornou kuchyní a rybími specialitami. V místě je také možnost nákupu potravin ve 2 dobře zásobených supermarketech.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lipenské jezero – koupání, rybaření, bruslení (udržovaná bruslařská dráha v délce 11km), windsurfing, lodě • Ski areál Lipno – jeden z nejkvalitnějších areálů v ČR. Vzdálenost od apartmánu 500m. Zaměřen především na rodiny s dětmi, 7 sjezdovek o průměrné délce 1km s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, 3 čtyřsedačkové lanovky, 3 pojízdné koberce v dětském výukovém lyžařském parku, lyžařská škola, modernizovaný snowpark .Stezka korunami stromů - první v České republice a dlouhá 675 metrů, nabízí kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Například jízdu nejdelším suchým tobogánem v České republice v celkové délce 52 metrů, který se vine středem věže. • Upravené běžecké tratě - 40km • Aquaworld Lipno – krytý bazén, vodní atrakce, sauna, restaurace • Slide Land Lipno – bobová dráha v umělém korytě, celoročně v provozu • Půjčovny lyží, bruslí (kolečkových i ledních), kol, lodí a dalšího sportovního vybavení • Cyklistická stezka podél jezera, vhodná i na kolečkové brusle, cyklotrasy na značených cyklostezkách • Turistika – nepřeberné možnosti turistických tras • Lipno Line – okružní plavby parníkem po jezeře • Množství památek a zajímavostí v blízkém okolí - Český Krumlov, Rožmberk, Hluboká nad Vltavou, Zlatá Koruna a další.
TOPlist