Poloha a dosažitelnost

Apartmán je umístěn v přízemí rod.domku, který se nachází v dolní části obce Lipová Lázně, asi 5 min. chůze od areálu lázní v Lipové, 4km od města Jeseníku a 6km od světoznámých Priessnitzových lázní. Parkoviště pro 2 os.auta u domu, vlaková zastávka cca.4 min.chůze, nádraží ČD 20 min.chůze, Autobusové spojení výborné ze všech koutů republiky, 2 autobusové zastávky nedaleko - cca 3.min.chůze.

  Vybavení a služby

Kuchyň plně vybavená - plynový sporák, el.trouba, varná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, lednice, mrazák, skříň na potraviny, základní nádobí, hrníčky, skleničky, talíře, příbory, prkýnka atd., stůl 4 židle. Obývací pokoj - 2 křesla, pohovka, konferenční stolek, televize, satelit, knihovnička. Ložnice - manželská dvoupostel, válenda, 2 noční stolky s lampičkami, šatní skříň. koupelna - sprchový koup, vana, umyvadlo, wc. Nově možnost připojení na WiFi.  Rekreace a služby v okolí

Krásná příroda v okolí obce, možnost výletů do hor, pěšky na kole i na běžkách. Možnost sjezdového lyžování přímo v obci nejbližší "Lázeňský vrch". Do dalších lyž.center snadný dojezd vlastním autem, vlakem, ev.autobusy. Možnost využití lázeňských procedur v nedalekých lázních. Koupání v Jeseníku, v lázních i v přírodních nádržích v okolí Žulové, krytý bazén v Ćeské Vsi. V obci je plná občanská vybavenost, v Jeseníku 6 nákupních center.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Kobylka Lipová - lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Kobylka
Ceník ubytování a stravování