TOPlist

Apartmány Blata

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány jsou situovány do podkroví rodinného domku v obci Blata, ležící asi 10km od Jičína. Dostanete se k nám autem (parkování u domu) nebo autobusem (zastávka asi 400m). Obec Blata leží v Českém Ráji na okraji Prachovských skal. Okolí je ideální pro výlety na kole i pěšky.
Vybavení a služby
Dva apartmány se nacházejí prostorném, prosvětleném podkroví rodinného domu. APARTMÁN pro 4 -6 osob: v největší části koncipované jako obývací pokoj je rozkládácí dvojlůžko, posezení se SAT-TV, ve druhé části je kompletně vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednička, nádobí) a jídelna. Na obytný prostor volně navazují dvě malé ložnice, z toho jedna na tzv. hambalku. Součástí apartmánu je koupelna s vanou, toaleta a předsíň. APARTMÁN PRO 2-4 osoby: pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, SAT-TV a jídelní částí, oddělená ložnice, kompletně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Povlečení a ručníky jsou samozřejmostí. K dispozici je WiFi připojení, venkovní posezení s grilem, prostorná zahrada.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí je ideálním místem pro sportovní aktivity (cykloturistika, pěší turistika, geocaching, horolezectví), stejně tak i pro poznávání kulturních a historických památek. V okolí do 10 km se nachází Prachovské skály, Jinolické rybníky, Podtrosecká údolí, Plakánek, Vyskeř, Hruboskalsko, zámky Humprecht a Hrubá Skála, hrady Trosky a Kost, města Jičín (historické město, aquapark, možnost nákupů, restaurace)a Sobotka. V okolí do 20 km se nachází Velíš, Kozákov, Betlémské skály, Mužský, Drábské světničky, Skalní bludiště u Besedic, Malá Skála, Drábovna, Klokočské Skály, Suché skály, hrady/zříceniny Kumburk, Valdštejn, Rotštejn, Valečov, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, Dětenice a město Turnov. Do hodiny jízdy autem jsou ZOO ve Dvoře Králové, Kuks, Liberec, Jizerské hory, Krkonoše a další zajímavá místa.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz