Poloha a dosažitelnost

Apartmány jsou situovány do podkroví rodinného domku v obci Blata, ležící asi 10km od Jičína. Dostanete se k nám autem (parkování u domu) nebo autobusem (zastávka asi 400m). Obec Blata leží v Českém Ráji na okraji Prachovských skal. Okolí je ideální pro výlety na kole i pěšky.

  Vybavení a služby

Dva apartmány se nacházejí prostorném, prosvětleném podkroví rodinného domu. APARTMÁN pro 4 -6 osob: v největší části koncipované jako obývací pokoj je rozkládácí dvojlůžko, posezení se SAT-TV, ve druhé části je kompletně vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednička, nádobí) a jídelna. Na obytný prostor volně navazují dvě malé ložnice, z toho jedna na tzv. hambalku. Součástí apartmánu je koupelna s vanou, toaleta a předsíň. APARTMÁN PRO 2-4 osoby: pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, SAT-TV a jídelní částí, oddělená ložnice, kompletně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC. Povlečení a ručníky jsou samozřejmostí. K dispozici je WiFi připojení, venkovní posezení s grilem, prostorná zahrada a sauna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí je ideálním místem pro sportovní aktivity (cykloturistika, pěší turistika, geocaching, horolezectví), stejně tak i pro poznávání kulturních a historických památek. V okolí do 10 km se nachází Prachovské skály, Jinolické rybníky, Podtrosecká údolí, Plakánek, Vyskeř, Hruboskalsko, zámky Humprecht a Hrubá Skála, hrady Trosky a Kost, města Jičín (historické město, aquapark, možnost nákupů, restaurace)a Sobotka. V okolí do 20 km se nachází Velíš, Kozákov, Betlémské skály, Mužský, Drábské světničky, Skalní bludiště u Besedic, Malá Skála, Drábovna, Klokočské Skály, Suché skály, hrady/zříceniny Kumburk, Valdštejn, Rotštejn,Valečov, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, Dětenice a město Turnov. Do hodiny jízdy autem jsou ZOO ve Dvoře Králové, Kuks, Liberec, Jizerské hory, Krkonoše a další zajímavá místa.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Blata Zámostí - Blata
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Blata
Ceník ubytování a stravování