PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Blata » Apartmány Blata

Apartmány Blata

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Zámostí - Blata
Adresa: 
Zámostí - Blata 28
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 203 820
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanyblata.cz www.ceskehory.cz/apartmanyblata
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jičín

Wi-Fi

Parkování

Apartmány jsou situovány do podkroví rodinného domku v obci Blata, ležící asi 10 km od Jičína, v Českém Ráji na okraji Prachovských skal. Okolí je ideální pro výlety na kole i pěšky.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Povlečení
Ručníky
Oploceno
Parkování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány jsou situovány do podkroví rodinného domku v obci Blata, ležící asi 10km od Jičína. Dostanete se k nám autem (parkování u domu) nebo autobusem (zastávka asi 400m). Obec Blata leží v Českém Ráji na okraji Prachovských skal. Okolí je ideální pro výlety na kole i pěšky.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Dva apartmány se nacházejí prostorném, prosvětleném podkroví rodinného domu. APARTMÁN pro 4 -5 osob: v největší části koncipované jako obývací pokoj je rozkládací dvojlůžko, posezení se SAT-TV, ve druhé části je kompletně vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednička, nádobí) a jídelna. Na obytný prostor volně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí je ideálním místem pro sportovní aktivity (cykloturistika, pěší turistika, geocaching, horolezectví), stejně tak i pro poznávání kulturních a historických památek. V okolí do 10 km se nachází Prachovské skály, Jinolické rybníky, Podtrosecká údolí, Plakánek, Vyskeř, Hruboskalsko, zámky Humprecht a Hrubá Skála, hrady Trosky a Kost, města Jičín (historické ... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ladislav Procházka
Informace poskytnul: Olga Procházková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz