TOPlist

Apartmán 27

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Výhodou objektu je kvalitní dopravní dostupnost. Přímo v centru areálu se nachází železniční stanice, trasy autobusových linek. Pro automobil je zajištěno vlastní parkovací místo přímo před objektem.
Vybavení a služby
HLAVNÍ OBYTNÁ MÍSTNOST je vybavena pohodlným nábytkem, k dispozici jsou 4 lůžka, konferenční stolky, stojací lampa, skříňky, televizor, DVD přehrávač, přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla. Samozřejmostí je plně vybavený KUCHYŇSKÝ KOUT. K dispozici je lednička, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, kompletní výbava nádobí. V PŘEDSÍNI jsou k dispozici skříňky + předsíňová stěna, sociální zařízení, sprcha, WC, ručníky, osušky, mýdlo. Součástí apartmánu je vlastní uzamykatelná kóje. K dispozici je Wifi připojení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V ZIMĚ doporučujeme LYŽAŘSKÝ AREÁL BONERA nabízející několik vleků a svahů různé obtížnosti, nově je k dispozici čtyřsedačková lanovka. Kromě umělého zasněžování areál nabízí možnost večerního lyžování, lyžařskou školu a půjčovnu. V bezprostřední blízkosti apartmánu se nachází LYŽAŘSKÝ AREÁL POD KLÍNEM. Tento je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, též s možností večerního lyžování. V blízkosti obce Ramzová se nachází řada dalších lyžařských areálů, a to zejména ski areál OSTRUŽNÁ a PETŘÍKOV. Oba tyto areály splňují podmínky pro začátečníky i zdatné lyžaře a snowbordisty, rovněž s nabídkou lyžařské školy. Ramzová je svojí jedinečnou polohou též ideálním výchozím bodem pro milovníky BĚŽKOVÉHO LYŽOVÁNÍ. MIMO ZIMNÍ SEZÓNU poloha apartmánu vybízí zejména k turistice a cykloturistice. V létě můžete využít na Ramzové HORSKÉ MINIKÁRY a MOTOROVÉ ČTYŘKOLKY. Obec Petříkov naopak nabízí BOBOVOU DRÁHU.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz