Apartmán 27

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Výhodou objektu je kvalitní dopravní dostupnost. Přímo v centru areálu se nachází železniční stanice, trasy autobusových linek. Pro automobil je zajištěno vlastní parkovací místo přímo před objektem.
Vybavení a služby
HLAVNÍ OBYTNÁ MÍSTNOST je vybavena pohodlným nábytkem, k dispozici jsou 4 lůžka, konferenční stolky, stojací lampa, skříňky, televizor, DVD přehrávač, přikrývky, polštáře, povlečení, prostěradla. Samozřejmostí je plně vybavený KUCHYŇSKÝ KOUT. K dispozici je lednička, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, kompletní výbava nádobí. V PŘEDSÍNI jsou k dispozici skříňky + předsíňová stěna, sociální zařízení, sprcha, WC, ručníky, osušky, mýdlo. Součástí apartmánu je vlastní uzamykatelná kóje. K dispozici je Wifi připojení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V ZIMĚ doporučujeme LYŽAŘSKÝ AREÁL BONERA nabízející několik vleků a svahů různé obtížnosti, nově je k dispozici čtyřsedačková lanovka. Kromě umělého zasněžování areál nabízí možnost večerního lyžování, lyžařskou školu a půjčovnu. V bezprostřední blízkosti apartmánu se nachází LYŽAŘSKÝ AREÁL POD KLÍNEM. Tento je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, též s možností večerního lyžování. V blízkosti obce Ramzová se nachází řada dalších lyžařských areálů, a to zejména ski areál OSTRUŽNÁ a PETŘÍKOV. Oba tyto areály splňují podmínky pro začátečníky i zdatné lyžaře a snowbordisty, rovněž s nabídkou lyžařské školy. Ramzová je svojí jedinečnou polohou též ideálním výchozím bodem pro milovníky BĚŽKOVÉHO LYŽOVÁNÍ. MIMO ZIMNÍ SEZÓNU poloha apartmánu vybízí zejména k turistice a cykloturistice. V létě můžete využít na Ramzové HORSKÉ MINIKÁRY a MOTOROVÉ ČTYŘKOLKY. Obec Petříkov naopak nabízí BOBOVOU DRÁHU.
TOPlist