Poloha a dosažitelnost

Chaloupka se nachází v obci Lipová Lázně 100m od hlavní silnice, 4km od Jeseníku, asi 6km od Priessnitzových léčebných lázní Jeseník.Autobusová zastávka 100m, vlaková zastávka 250m, restaurace 300m, obchod 200m. Celoročně dostupná autem.

  Vybavení a služby

3 pokoje 2-4 lůžkové - povlečení je v ceně pobytu. V každém pkoji je stůl a židle. Kuchyňka - lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní kuchyňské nádobí, plynová varná deska. Koupelna - 2x sprcha s umyvadlem, 2x WC. Prostorná veranda na lyže, kola atd. Ve vnitřních prostorech se nekouří. Zahrada je oplocená (posezení, přístřešek, ohniště).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zima: možnost využití z mnoha sjezdových tratí a areálů - ski areál Lázeňský vrch, ski centrum Miroslav, ski areál Ramzová, ski Petříkov, ski areál Filipovice. Priessnitzovy léčebné lázně - relaxace v krytém bazénu v létě unikátní balneopark. Další aktivity - Rychlebské stezky - traily pro horská kola. Vodní tvrz Jeseník - expozice čarodějnických procesů v Jeseníku, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně - patří mezi 7 divů Česka, Muzeum Johanna Schrotha – Lipová-lázně, Jesenické prameny a pomníčky, Muzeum motocyklových veteránů Česká Ves, Minipivovar Jeseník, Lesní bar v Horní lipové, Rozhledna Zlatý Chlum - Jeseník, Jeskyně Na Pomezí - Lipová lázně, Jeskyně Na Špičáku - Písečná

Zpět


TOPlist
  Apartmá V Oblouku Lipová - lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmá V Oblouku
Ceník ubytování a stravování