Apartmá Na pláži - Poloha, Služby, Okolí

Apartmá Na pláži

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí přímo na pláži jezera Lipno, v klidné vilové čtvrti a nejsou vhodné pro hlučné oslavy. Do centra služeb cca 100m.
Vybavení a služby
Ubytování v apartmánech, lokalita Šumava, skiareál Kramolín Lipno, skipark Frymburk. Jsou zařízena ve vyšším standartu, mají vnitřní krb, TV s DVD, zimní zahradu s překrásným výhledem na jezero Lipno a okolí. Stravování vlastní. V místě nový skipark, vhodný především pro rodiny s dětmi (10 min. pěšky od apartmá). 2 sjezdové tratě, koberec pro děti, lyžařská školička, uměle zasněžován. 7km od nás velký ski areál Lipno – s lanovkou na Kramolín (denní i noční lyžování, 6 sjezd. tratí, 3 čtyř sedačkové lanovky. 3 koberce pro děti), bobová dráha, běžecké tratě. Fox park pro děti, škola lyžování. Lipno se stalo oblíbeným cílem pro milovníky zimních sportů - lyžařský skiareál Lipno Kramolín je kompletně uměle zasněžován a tak si tu zejména rodiny s dětmi zalyžují i v případě nedostatku přírodního sněhu. Pod domem vede po zamrzlém Lipně udržovaná bruslařská dráha a trať pro běžky

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě (200m od apartmá ) největší aquapark v jižních Čechách, wellness centrum, thajské masáže, zábaly, různé druhy saun, solná a sněžná jeskyně, krytý bazén s tobogánem, bowling, 2 squaschové kurty, fitcentrum. V obci pošta, obchody, restaurace, lékař - vše cca 100m od ubytování.
TOPlist