Poloha a dosažitelnost

Horní Lipová je místní částí obce Lipová-Lázně. Jeseník 5km, Ramzová 7km. Budova je umístěna v klidné, okrajové části obce u lesa. Příjezd je po zpevněné obecní komunikaci se zimní údržbou až ke vchodu do budovy. Příjezdová cesta zde končí. Vlastní parkovací stání a vlastní uzamykatelný sklep (4m2) v přízemí budovy pro kola a lyže. Nádraží Horní Lipová 300m od budovy. Dětský vlek 100m od budovy. Běžecká trasa Horní Lipová - Ramzová startuje od budovy apartmánů, stejně tak jako cyklotrasa. V zimě je udržována rolbou. Možnost objednat Skibus pro 9 osob. Restaurace 100m.

  Vybavení a služby

Zařízený apartmán 2+kk. Plně vybavená kuchyně: sporák s troubou (sklokeramika), lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí. Satelitní TV v evropských řečech, DVD, internet. Sprchový kout, WC. 4 lůžka + pohovka. Sklep, parkovací stání.

  Rekreace a služby v okolí

Lyžařská střediska: Bonera Ramzová, Ski Park Ostružná, Ski Park Petříkov, Pro Skil Branná, Ski Centrum Miroslav, Lázeňský vrch, Křížový vrch. Běžkařské trasy: Jesenická magistrála, Ramzová, Ostružná, Petříkov. Jeskyně, naučné stezky, muzea, rozhledny, turistické trasy, Adrenalin Park Jeseník, bobová dráha, horské minikáry, rybolov, kanoe, kluziště, minigolf, koupaliště, jezdecké kluby, aeroklub. Seznam všech dostupných aktivit najdete v apartmá včetně kontaktních telefonů a otvírací doby. Možnost zajištění lázeňských služeb, masáží, fitness, wellness a jiných relaxačních služeb, po dohodě, na závaznou objednávku.

Zpět


TOPlist
  Apartmá Horní Lipová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmá Horní Lipová
Ceník ubytování a stravování