Apartmá Horní Lipová - Poloha, Služby, Okolí

Apartmá Horní Lipová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Lipová je místní částí obce Lipová-Lázně. Jeseník 5km, Ramzová 7km. Budova je umístěna v klidné, okrajové části obce u lesa. Příjezd je po zpevněné obecní komunikaci se zimní údržbou až ke vchodu do budovy. Příjezdová cesta zde končí. Vlastní parkovací stání a vlastní uzamykatelný sklep (4m2) v přízemí budovy pro kola a lyže. Nádraží Horní Lipová 300m od budovy. Dětský vlek 100m od budovy. Běžecká trasa Horní Lipová - Ramzová startuje od budovy apartmánů, stejně tak jako cyklotrasa. V zimě je udržována rolbou. Možnost objednat Skibus pro 9 osob. Restaurace 100m.
Vybavení a služby
Nabízíme nově vybavený apartmán 2+kk o rozloze 43 m2, plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, obytný pokoj se spací částí 5 lůžek + 2 přistýlky, koupelna s WC a sprchovým koutem, sklepní kóje pro uložení lyží/kol, vlastní parkování, Wi-Fi.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jen 100m od ubytování najdete restauraci a první lyžařský vlek i upravenou běžeckou stopu s napojením na hlavní běžecké stopy. Hlavní lyžařská střediska jako Ramzová, Miroslav nebo Branná pak jsou od Horní Lipové vzdáleny jen několik kilometrů. Multifunkční hřiště v Horní Lipové.
TOPlist