Annenské Stráně - Poloha, Služby, Okolí

Annenské Stráně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horní Vltavice 2km, Borová Lada 8km, Kvilda 16km, Vimperk 15km, Strážný 10km, Volary 15km, Prachatice 30km, Strakonice 45km, České Budějovice 60km, Praha 150km.
Vybavení a služby
Chalupa je po kompletní rekonstrukci. K dispozici 2,3 a 4 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a 5-ti lůžkový apartmán s kuchyňkou. V přízemí je pak veliká vybavená kuchyň s jídelnou a společenskou místností. K relaxaci po sportovním výkonu můžete využít dvoumístnou hydromasážní vanu pro 2 osoby. Celková kapacita 14 lůžek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Les je vzdálen 400m a ve vzdálenosti 200m od chalupy prochází transšumavská cyklostezka č. 33.Umístění tak nabízí vyžití pro houbaře, cykloturistiku, pěší turistiku, běžce, vodáky i rybáře. Velice vhodné pro cyklisty díky rozsáhlé síti lesních asfaltových silnic, což využijí i rodiny s dětmi, okolí chalupy bez silničního provozu. V zimě si zde užijete zimní radovánky. Strojově upravené běžecké stopy – Polka 2km, Skiareál Horní Vltavice 3km, Skiareál Kubova Huť 6km (sjezdové i běžecké lyžování). Přímo ze dveří chalupy můžete vyrazit na sněžnicích nebo si užít lyžování ve volném terénu. Možnost individuální výuky včelaření a prodej vlastního medu. Možnosti koupání: vodní nádrž Husinec, koupaliště Vimperk, koupaliště Kvilda, Křišťanovický rybník
TOPlist