Annenské Stráně

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Vltavice, Račí
Adresa: 
Račí 7, 38491 Borová Lada - Horní Vltavice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 645 581
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-775 645 581
Web adresa:
annenske-strane.cz
www.ceskehory.cz/annenske-strane

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  835 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Horní Vltavice počasí Horní Vltavice


Poloha a dosažitelnost

Horní Vltavice 2km, Borová Lada 8km, Kvilda 16km, Vimperk 15km, Strážný 10km, Volary 15km, Prachatice 30km, Strakonice 45km, České Budějovice 60km, Praha 150km.
GPS: 48.9562869N, 13.7327064E

Vybavení a služby

Chalupa je po kompletní rekonstrukci. K dispozici 2,3 a 4 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a 5-ti lůžkový apartmán s kuchyňkou. V přízemí je pak veliká vybavená kuchyň s jídelnou a společenskou místností. K relaxaci po sportovním výkonu můžete využít dvoumístnou hydromasážní vanu pro 2 osoby. Celková kapacita 14 lůžek.

Rekreace a služby v okolí

Les je vzdálen 400m a ve vzdálenosti 200m od chalupy prochází transšumavská cyklostezka č. 33.Umístění tak nabízí vyžití pro houbaře, cykloturistiku, pěší turistiku, běžce, vodáky i rybáře. Velice vhodné pro cyklisty díky rozsáhlé síti lesních asfaltových silnic, což využijí i rodiny s dětmi, okolí chalupy bez silničního provozu. V zimě si zde užijete zimní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Friček
Informace poskytnul: Martin Friček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz