Podhorama

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Václavov u Bruntálu, Horní Václavov
Adresa: 
Horní Václavov 17e
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-739 068 729
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.podhorama.cz www.ceskehory.cz/podhorama-vaclavov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Moravice počasí Dolní Moravice

Wi-Fi

Je možný

Celoroční ubytováni v srdci Jesenického podhůří. Max. kapacita je 24 osob ve čtyřech apartmánech, každý pro 4-6 osob. Každý apartmán má dvě ložnice po dvou lůžkách a obývací pokoj s rozkládacím gaučem. Součástí je plně vybavená kuchyňská linka. Venkovní posezení, dětské hřiště, ohniště a gril.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány Podhorama Vám nabízejí příjemné ubytování v nových, prostorných, moderních apartmánech. Tato lokalita nabízí celoroční vyžití pro lyžaře, běžkaře, cyklisty, turisty i rodiny s dětmi. V létě můžete relaxovat na prostorné slunečné terase či balkónu a poslouchat bučení krav z okolních kopců. Děti se mezitím vydovádí na dětském hřišti, proběhnou po místních... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V apartmánovém domě jsou pro Vás připraveny čtyři apartmány, každý pro 4-6 osob. Obytná plocha apartmánu je 56m2, má dvě ložnice po dvou lůžkách a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby. Součástí obývacího pokoje je plně vybavená kuchyňská linka s varnou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazící boxem a varnou konvicí. Kuchyně je kompletně vybavena... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski areál Čerťák - 600m, Ski areál Karlov - 8km, Ski areál Kopřivná -9km, Ski areál Praděd -18km. Běžkařské trasy: Nová Ves u Rýmařova, Jesenická magistrála, Skřítek a spousta dalších. Výlety: Vrchol Praděd, Naučná stezka Velkou kotlinou, Karlova Studánka, Vodopády Bílé Opavy, Zlatorudné mlýny, Hornická osada, Jeskyně Na Pomezí, Jeskyně Na Špičáku, Rozhledna Nová... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: David Sagner
Informace poskytnul: David Sagner
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz