TOPlist

Pitnerova vila

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rajnochovice
Adresa: 
Rajnochovice 202
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 727 134
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pitnerovavila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Není možný

Prvorepubliková vila po rekonstrukci, prostorné 4-lůžkové pokoje, venkovní posezení a zázemí pro grilování, bylinková zahrádka. Rozlehlá zahrada růží pro relaxaci či jógu, dále v druhé zahradě pro Vaše děti sestava se skluzavkou, houpačky a trampolína. Před domem zurčící potok, les nedaleko.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vila se nachází v klidné části obce Rajnochovice v Hostýnských vrších, nedalo Valašského Meziříčí či Zlína. Příjezd po komunikaci až k domu, 6 parkovacích míst na vlastním pozemku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ve vile se nachází dvě patra, dvě ložnice jsou v prvním patře, dvě v druhém. Všechny pokoje mají 4 lůžka. Tři ložnice mají dvoulůžko + rozkládací pohovku pro každodenní plnohodnotné spaní, čtvrtý pokoj je vybaven těmito dvěma pohovkami, při obsazenosti do 12 osob slouží jako obývací pokoj s velkou televizí. Pokoje jsou neprůchozí, zajištují plné soukromí. Každý pokoj... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí najdete spoustu turistických, cyklistických tras i jiných atrakcí. Rajnochovice - Barokní chrám Narození Panny Marie a sv. Anny - Kostel je architektonickým skvostem baroka. Je také nazýván "valašskou katedrálou", sluneční hodiny. Jízdárna Ve Dvoře - možnost projížďky na koních, Rajnochovická lesní železnice, dětské hřiště v centru Rajnochovic. Kelč -... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Leoš Horák
Informace poskytnul: Hana Horáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz