TOPlist

Pitnerova vila

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila se nachází v klidné části obce Rajnochovice v Hostýnských vrších, nedalo Valašského Meziříčí či Zlína. Příjezd po komunikaci až k domu, 6 parkovacích míst na vlastním pozemku.
Vybavení a služby
Ve vile se nachází dvě patra, dvě ložnice jsou v prvním patře, dvě v druhém. Všechny pokoje mají 4 lůžka. Tři ložnice mají dvoulůžko + rozkládací pohovku pro každodenní plnohodnotné spaní, čtvrtý pokoj je vybaven těmito dvěma pohovkami, při obsazenosti do 12 osob slouží jako obývací pokoj s velkou televizí. Pokoje jsou neprůchozí, zajištují plné soukromí. Každý pokoj je vybaven televizí a posezením na kávu. Balkon s posezením je umístěn v prvním patře se vstupem jedné z ložnic a s výhledem na potok a les. Ve vile jsou dvě kuchyně, první v přízemí a druhá v prvním patře. V přízemní kuchyni je myčka. Kuchyně jsou dobře vybaveny a v každé z nich najdete: lednice s mrazákem, indukční deska, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnka, topinkovač, varná konvice. Koupelny - dvě koupelny, tři toalety. Zastřešené venkovní posezení - 1 x pro 12 osob, druhé pro 6 osob, velký gril na dřevěné uhlí, zahradní houpačka, prolézačka se skluzavkou, houpačky, trampolína.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí najdete spoustu turistických, cyklistických tras i jiných atrakcí. Rajnochovice - Barokní chrám Narození Panny Marie a sv. Anny - Kostel je architektonickým skvostem baroka. Je také nazýván "valašskou katedrálou", sluneční hodiny. Jízdárna Ve Dvoře - možnost projížďky na koních, Rajnochovická lesní železnice, dětské hřiště v centru Rajnochovic. Kelč - Kelčský zámek - 10km. Cyklistické trasy můžete najít na www.vmnakole.cz. Rozhledna Kelčský Javorník (865m) - 5km. Tesák - 6km - turistický cíl, pěšky i kolem. Koupaliště Osíčko - 8km, výborná restaurace v Osíčku. Svatý Hostýn 15km - národní kulturní památka, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Křížová cesta, rozhledna, trhy - celodenní pěší či cyklistický výlet. Zlín - Zoo Lešná - 25km. Zřícenina hradu Lukov - 26km. Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen 30km. Kroměříž - 40km - UNESCO - Arcibiskupský zámek a Podzámecké zahrada, koutek se zvířaty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz