TOPlist

Penzion Za vodou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Maršov
Adresa: 
Lubor a Martina Jedličkovi,Za vodou 212,Horní Maršov,542 26
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 733 180 789, 603 256 959
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
zavodou.eu
www.ceskehory.cz/penzionzavodou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá Hora počasí Černá Hora

počasí Svoboda nad Úpou počasí Svoboda nad Úpou

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion je situován v obci Horní Maršov,který je bránou do nejznámějších areálů východních Krkonoš. Značky Vás dovedou k penzionu po celoročně udržované komunikaci. V létě vyhledávaná turistika do hor - Sněžka (Obří důl), Černá hora (Jánské Lázně), Lysečiny, Malá úpa. Cykloturistika, též po horských stezkách spojena i s dopravou kol cyklobusy. Výlety autem do... více >>

Vybavení a služby

Ubytovací kapacitu tvoří 2-3-4 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením, o třech podlažích. Vyhověli jsme tak požadavkům dnešního trendu a nabízíme: v přízemí - 2 pokoje (dvou a třílůžkové) postele k sobě i od sebe, sprchové kouty. Připojení k internetu. Kuchyňka vybavená - (lednicí, mikrovlnkou, rych.konvicí, vařičem a nádobím), jídelní stůl. V mezipatře - 2 pokoje s... více >>

Rekreace a služby v okolí

Přemýšlíte jak strávit léto? V dnešní současné době je rozumné uvažovat i o české dovolené! V atraktivní oblasti Krkonoš, leží náš penzion, pohodlné ubytování v horském středisku obce. Součástí obce, jsou místní Horní a Dolní Albeřice, Horní a Dolní Lysečiny, Rýchory, nabízí výlety do jejich okolí, kde je možné se svézt na Kárách a ulovit si pstruha nebo vyjít tři... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martina Jedličková
Informace poskytnul: Martina Jedličková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz