PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Za vodou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion je situován v obci Horní Maršov, který je bránou do nejznámějších areálů východních Krkonoš. Značky Vás dovedou k penzionu po celoročně udržované komunikaci. V létě vyhledávaná turistika do hor - Sněžka (Obří důl), Černá hora (Jánské Lázně), Lysečiny, Malá úpa. Cykloturistika, též po horských stezkách spojena i s dopravou kol cyklobusy. Výlety autem do skalního města Adršpach, Teplické skály, Polsko - Karpacz (rybářská bašta, miniatury, trhy), Dvůr Králové ZOO i koupaliště, Ratibořice (vlastní kola, možné mít v objektu penzionu). Pro aktivní znalce sportu je možnost využít tenisové kurty nebo v nedalekých Mladých bukách Golf, či zkusit odpaliště. Areál SKIPEC v Peci pod Sněžkou ja vzdálen jen 8km. Jánské Lázně - Černá Hora 6km. Mladé Buky 4km, Černý Důl 5km. Velká Úpa s novou sed.lanovkou Portášky 6km (všechny jsou uměle zasněžovány). Areály jsou propojeny skibusy (5min. chůze od penzionu)
Vybavení a služby
Ubytovací kapacitu tvoří 2-4 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením, o třech podlažích. Připojení k internetu. Kuchyňka vybavená - (lednicí, mikrovlnkou, rych.konvicí, vařičem a nádobím), jídelní stůl. V mezipatře - 2 pokoje s balkonem, dvoulůžkový a čtyřlůžkový (s palandou), sprchové kouty. Připojení k internetu. Kuchyňka - vybavená (vařič, mikrovlnka, rych.konvice, lednice, nádobí), jídelní kout. Podkroví - 2 pokoje čtyřlůžkový ( vana) a čtyřlůžkový (se sprchovým koutem). Připojení k internetu. Kuchyňka vybavená - (vařič, rych.konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí), jídelní stůl. V letním období nabízíme vlastní vaření v kuchyňkách, grilování na zahradě. V zimním období nabízíme polopenzi (formou jednotného menu). K dispozici je koupání ve venkovním vyhřívaném bazénu. Parkování je na vlastním parkovišti u penzionu pro 5-6 aut zdarma. Vhodné také, na srazy (škol, motorkářů, rodinných oslav), školení (firmy), soustředění (sportovní).

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přemýšlíte jak strávit léto? V dnešní současné době je rozumné uvažovat i o české dovolené! V atraktivní oblasti Krkonoš, leží náš penzion, pohodlné ubytování v horském středisku obce. Součástí obce, jsou místní Horní a Dolní Albeřice, Horní a Dolní Lysečiny, Rýchory, nabízí výlety do jejich okolí, kde je možné se svézt na Kárách a ulovit si pstruha nebo vyjít tři trasy (Křížová cesta a Hrádek Aichelburg, nově také muzeum Vápenka v Albeřicích). V létě možnost sběru borůvek a hub. Na Černé hoře trocha adrenalinu - půjčovna koloběžek nebo vyzkoušet paragliding v tandemu nebo navštívit rozhlednu. V Peci pod Sněžkou navštívit Relaxpark plný odvahy či rozhlednu na Hnědém vrchu a nebo vyjet novou lanovkou na Sněžku. Zima - v okolí penzionu se můžete vydat na běžkach na upravované běžecké tratě, které protínají celé okolí. Pobavit se na nejdelší sáňkařské dráze na Černé Hoře. V obci najdete lékaře, lékárnu, několik restaurací denního vaření (nechceteli si vařit), půjčovnu lyží, saní a snowboardů se školou lyžování. V nedalekých Jánských Lázních krytý bazén, kino, bowling, diskotéka. Mladé buky nová bobová dráha po celý rok, sedačková lanovka, dětský ski-park, též v nedalekém v Černém dole.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz