Penzion Za vodou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion je situován v obci Horní Maršov,který je bránou do nejznámějších areálů východních Krkonoš. Značky Vás dovedou k penzionu po celoročně udržované komunikaci.V létě vyhledávaná turistika do hor-Sněžka(Obří důl), Černá hora(Jánské Lázně),Lysečiny, Malá úpa. Cykloturistika,též po horských stezkách spojena i s dopravou kol cyklobusy.Výlety autem do skalního města Adršpach,Teplické skály,Polsko-Karpacz-(rybářská bašta,miniatury,trhy),Dvůr Králové ZOO i koupaliště, Ratibořice,(vlastní kola,možné mít v objektu penzionu).Pro aktivní znalce sportu je možnost využít tenisové kurty nebo v nedalekých Mladých bukách Golf, či zkusit odpaliště.Areál SKIPEC v Peci pod Sněžkou ja vzdálen jen 8 km..Jánské Lázně-Černá Hora 6 km.Mladá Buky 4 km,Černý Důl 5 km. Velká Úpa s novou sed.lanovkou Portášky 6 km(všechny jsou uměle zasněžovány).Areály jsou propojeny skibusy.(5min.chůze od penzionu)
Vybavení a služby
Ubytovací kapacitu tvoří 2-3-4 lůžkové pokoje s vlastním soc.zařízením, o třech podlažích.Vyhověli jsme tak požadavkům dnešního trendu a nabízíme: v přízemí - 2pokoje (dvou a třílůžkové) postele k sobě i od sebe, sprchové kouty.Připojení k internetu.Kuchyňka vybavená - (lednicí, mikrovlnkou, rych. konvicí,vařičem a nádobím)jídelní stůl.. V mezipatře- 2pokoje s balkonem,dvoulůžkový(s přistýlkou)a čtyřlůžkový(s palandou),sprchové kouty.Připojení k internetu. Kuchyňka- vybavená(vařič, mikrovlnka,rych.konvice,lednice,nádobí)jídelní kout..Podroví- 2pokoje čtyřlůžkový(s palandou,vana)a čtyřlůžkový(se sprchovým koutem).Připojení k internetu.Kuchyňka vybavená-(vařič,rych.konvice, mikrovlnka,lednice,nádobí)jídelní stůl.V letním období nabízíme vlastní vaření v kuchyňkách, grilování na zahradě. V zimním období nabízíme polopenzi(formou jednotného menu). K dispozici je koupání ve venkovním bazénu . Parkování je na vlastním parkovišti u penzionu pro 5-6 aut zdarma. Vhodné také, na srazy(škol, motorkářů,rodinných oslav), školení(firmy),soustředění(sportovní).

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přemýšlíte jak strávit léto? V dnešní současné době je rozumné uvažovat i o české dovolené!V atraktivní oblasti Krkonoš,leží náš penzion, pohodlné ubytování v horském středisku obce.Součástí obce, jsou místní Horní a Dolní Albeřice,Horní a Dolní Lysečiny,Rýchory,nabízí výlety do jejich okolí, kde je možné se svézt na Kárách a ulovit si pstruha nebo vyjít tři trasy(Křížová cesta a Hrádek Aichelburg,nově také muzeum Vápenka v Albeřicích).V létě možnost sběru borůvek a hub.Na Černé hoře trocha adrenalinu-půjčovna koloběžek nebo vyzkoušet paragliding v tandemu nebo navštívit rozhlednu. V Peci pod Sněžkou navštívit Relaxpark plný odvahy či rozhlednu na Hnědém vrchu a nebo vyjet novou lanovkou na Sněžku. Zima -v okolí penzionu se můžete vydat na běžkach na upravované běžecké tratě,které protínají celé okolí.Pobavit se na nejdelší sáňkařské dráze na Černé Hoře..V obci najdete lékaře,lékárnu,několik restaurací denního vaření(nechceteli si vařit),půjčovnu lyží, saní a snowboardů se školou lyžování. V nedalekých Jánských Lázních krytý bazén,kino,bowling,diskotéka.Mladé buky nová bobová dráha po celý rok, sedačková lanovka, dětský ski-park,též v nedalekém v Černém dole.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz