PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Horní Radechová » Penzion Ve Srubu Horní Radechová

Penzion Ve Srubu Horní Radechová

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Radechová
Adresa: 
Horní Radechová 218
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionvesrubu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Hronov

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Rodinný penzion v klidném prostředí 4km od Náchoda. Mezi Adršpachem, Orlickými horami a Krkonošemi. Je výborným výchozím bodem pro mnoho kulturních a turistických cílů i v nedalekém Polsku - Stolové Góry, Bledné skály, lázeňské město Kudowa Zdrój. 10km od penzionu jsou Ratibořice, Babiččino údolí

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí 4km od Náchoda. Mezi Adršpachem, Orlickými horami a Krkonošemi. Parkoviště je uzavřené přímo před srubem, parkování zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu se nachází 4 pokoje. V přízemí 1x dvoulůžkový, 1x dvou až třílůžkový s palandou. V patře jsou 2 pokoje tří až čtyřlůžkové s balkonem. Ve všech pokojích jsou manželské postele, v patře pak rozkládací gauč se dvěmi plnohodnotnými lůžky. Součástí každého pokoje je plně vybavená koupelna s vanou, sprchou a WC. Na každém pokoji je malá televize v kuchyňce větší.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vzhledem k umístění penzionu uprostřed regionu Kladské Pomezí je v okolí velké množství kulturních památek a turistických cílů. Cyklisty k nám láká množství cyklostezek, nebo zajímavá jízda po turistických značkách. V létě je možnost koupání 2km koupaliště Náchod, 2km rybník Špinka a Brodský, 10km přehrada ROZKOŠ. V zimě je v okolí několik SKI areálů, Olešnice v Orl.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jakub Tuček
Informace poskytnul: Tučková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz