Penzion U přehrady

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Morávka
Adresa: 
Penzion U PŘEHRADY, Morávka 400, 739 04 Morávka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 862 947
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-558 691 025
Web adresa:
www.uprehrady.cz
www.ceskehory.cz/uprehradymoravka

kapacita  kapacita: 111 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  528 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Morávka počasí Morávka

Zlatník - Biocel hlásí 10 - 30 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Penzion U PŘEHRADY se nachází v blízkosti malebné obce Morávka, která je vklíněna mezi masívy Travného a Slavíče, vzdálená 20km od Frýdku Místku. Hotel - Penzion leží v blízkosti přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 metrů v panenské přírodě Beskyd. Přehrada je zásobárnou pitné vody, kterou využívá i pivovar RADEGAST.
Vybavení a služby
Ubytování je v pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové se sociálním zařízením a BTV s možností zapůjčení lednice.Pokje typu LUX mají vyšší standart (trezor, lednice aj.) Celková kapacita ubytování je 111 lůžek. K dispozici jsou kulturní místnosti pro školení, kulečník, stůl na stolní tenis, sauna a WiFi připojení k internetu. V létě jsou k dispozici venkovní v sezónu... více >>
Rekreace a služby v okolí
Penzion U Přehrady lez podniknout mnoho pěších vycházek po Beskydech, které se dají kombinovat s autobusem na místa Bílý Kříž, Slavíč, Lipový, Ropička, Prašivá, Kotař, Lysá Hora, Grúň a další místa v okolí. Krytý AQUAPARK 20km, jízdárna 2,5km, tělocvična 2,5km. Lyžařský areál Sviňorky je vzdálen od penzionu 1,5km a disponuje dvou kotvovým vlekem dlouhým 580 metrů (s... více >>
Provozovatel: Buček Rostislav
Informace poskytnul: Rostislav Buček
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz