Penzion U přehrady

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U PŘEHRADY se nachází v blízkosti malebné obce Morávka, která je vklíněna mezi masívy Travného a Slavíče, vzdálená 20km od Frýdku Místku. Hotel - Penzion leží v blízkosti přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 metrů v panenské přírodě Beskyd. Přehrada je zásobárnou pitné vody, kterou využívá i pivovar RADEGAST.
Vybavení a služby
Ubytování je v pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové se sociálním zařízením a BTV s možností zapůjčení lednice.Pokje typu LUX mají vyšší standart (trezor, lednice aj.) Celková kapacita ubytování je 111 lůžek. K dispozici jsou kulturní místnosti pro školení, kulečník, stůl na stolní tenis, sauna a WiFi připojení k internetu. V létě jsou k dispozici venkovní v sezónu vyhřívané bazény o velikosti 10,5x5,5 metrů, hloubka 1,5 metrů a pro děti 4x3,5 metrů, dále trampolína, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna horských kol. V zimních měsících je možno využít vlek na Sviňorkách,Zlatníku,Visalájích a Bílé. V ceně pobytu bazén, parkoviště a WIFI

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion U Přehrady lez podniknout mnoho pěších vycházek po Beskydech, které se dají kombinovat s autobusem na místa Bílý Kříž, Slavíč, Lipový, Ropička, Prašivá, Kotař, Lysá Hora, Grúň a další místa v okolí. Krytý AQUAPARK 20km, jízdárna 2,5km, tělocvična 2,5km. Lyžařský areál Sviňorky je vzdálen od penzionu 1,5km a disponuje dvou kotvovým vlekem dlouhým 580 metrů (s umělým zasněžováním a půjčovnou lyží). Okolím vede také upravená 14km dlouhá běžkařská trať.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz