Penzion U přehrady

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion U PŘEHRADY se nachází v blízkosti malebné obce Morávka, která je vklíněna mezi masívy Travného a Slavíče, vzdálená 20km od Frýdku Místku. Hotel - Penzion leží v blízkosti přehrady Morávka v nadmořské výšce 528 metrů v panenské přírodě Beskyd. Přehrada je zásobárnou pitné vody, kterou využívá i pivovar RADEGAST.
Vybavení a služby
Ubytování je v pokojích, které jsou 2, 3 a 4 lůžkové se sociálním zařízením a BTV s možností zapůjčení lednice.Pokje typu LUX mají vyšší standart (trezor, lednice aj.) Celková kapacita ubytování je 111 lůžek. K dispozici jsou kulturní místnosti pro školení, kulečník, stůl na stolní tenis, sauna a WiFi připojení k internetu. V létě jsou k dispozici venkovní v sezónu vyhřívané bazény o velikosti 10,5x5,5 metrů, hloubka 1,5 metrů a pro děti 4x3,5 metrů, dále trampolína, kolotoče a houpačky, minigolf s 18 jamkami, tenisové a volejbalové hřiště, ruské kuželky, ohniště s posezením, půjčovna horských kol. V zimních měsících je možno využít vlek na Sviňorkách,Zlatníku,Visalájích a Bílé. V ceně pobytu bazén, parkoviště a WIFI

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion U Přehrady lez podniknout mnoho pěších vycházek po Beskydech, které se dají kombinovat s autobusem na místa Bílý Kříž, Slavíč, Lipový, Ropička, Prašivá, Kotař, Lysá Hora, Grúň a další místa v okolí. Krytý AQUAPARK 20km, jízdárna 2,5km, tělocvična 2,5km. Lyžařský areál Sviňorky je vzdálen od penzionu 1,5km a disponuje dvou kotvovým vlekem dlouhým 580 metrů (s umělým zasněžováním a půjčovnou lyží). Okolím vede také upravená 14km dlouhá běžkařská trať.
TOPlist