PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Šternberk » Penzion U Muflona

Penzion U Muflona

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Šternberk
Adresa: 
Dolní žleb 941/35, Šternberk, 78501
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-588 884 019, 734 716 082
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionumuflona.cz www.ceskehory.cz/penzionumuflona
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

počasí Šternberk

Wi-Fi

Parkování

V našem penzionu nabízíme hostům ubytování v 7 pokojích. Součástí penzionu je restaurace, jejíž prostory si můžete pronajmout pro firemní večírek, svatbu nebo oslavu. V areálu penzionu je parkování zdarma a posezení na zahrádce.

Penzion U Muflona Společné prostory
Restaurace
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Kryté venkovní posezení
Parkování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion U muflona najdete v Dolním Žlebu, který je součástí města Šternberk. Nachází se v klidném údolí řeky Sitky, kde se bude líbit každému, kdo má rád relax, procházky nebo jízdu na kole.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu je 7 vybavených pokojů, které se nachází v prvním patře. Každý pokoji má výhled do přírody, předsíň, skříň a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech pokojích je dostupné internetové připojení zdarma. Prostory restaurace si můžete pronajmout pro firemní večírek, svatbu nebo oslavu. V areálu penzionu je parkování zdarma a posezení na zahrádce.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízké okolí: hrad Šternberk, hrad Bouzov, Úsov (s loveckým muzeem), hrad Sovinec, Arcidiecézní muzeum v Olomouci, chrám Sv. Václava, Sloup nejsv. trojice (pam. UNESCO), soubor městkých kašen v Olomouci, ZOO Olomouc, Bazilika na Sv. kopečku u Olomouce. Aquacentrum v Bohuňovicích, Aquapark v Olomouci, Golfové hřiště ve Vésce. Zimní lyžařský areál Hlubočky, sjedzdovka v Pasekách.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Božena Můčková
Informace poskytnul: Kristýna Můčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz