České hory » Jeseníky » Ubytování » Branná » Penzion Vlaďka

Penzion Vlaďka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Branná
Adresa: 
Kociánová Vladěna, Branná 21, PSČ 788 25
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 337 150
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.jeseniky-branna.cz
www.ceskehory.cz/ukosku

kapacita  kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Branná počasí Branná


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v obci Branná, 20km od města Jeseník. Branná leží 7km jihozápadně pod Ramzovským sedlem, spojujícím Rychlebské hory s hřebenem Hrubého Jeseníku a tvořícím přirozenou moravsko-slezskou hranici. Od sedla klesá potupně se zahlubující údolí říčky Branné, která se zde u Branné zužuje ve skalnatý kaňon. Tato řeka zde společně s bezejmenným potokem poté ... více >>
Vybavení a služby
Stylový bar s TV a možností stravování. Kuchyňka a soc. zařízení na každém pokoji. Parkování přímo u chaty zdarma.
Rekreace a služby v okolí
400 m od penzionu - koupání v přírodním bazénu + lyžařský areál (umělé zasněžování, osvětlení pro noční lyžování). Další lyžařské areály jsou dosahu 6km (Ramzová, Petříkov), 20km (Červenohorské sedlo), atd. Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. ... více >>
Provozovatel: Kociánová Vladěna
Informace poskytnul: Kociánová Vladěna
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz