PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Volary » Penzion u Heřmánků Volary

Penzion u Heřmánků Volary

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Volary
Adresa: 
Budějovická 455, 38451 Volary
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-607 822 817, 776 257 828
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-hermanku.cz/ www.ceskehory.cz/uhermanku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Volary

Wi-Fi

Není možný

Budte vítání v příjemném prostředí rodinného penzionu, Vaše vozidlo nechejte v bezpečí uzavřeného parkoviště ve dvoře, relaxujte u zahradního jezírka nebo si zagrilujte pod pergolou, utkejte se v souboji ve stolním tenise, nebo si jen tak užívejte krásnou šumavskou přírodu,


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v klidné části města Volar na pravé straně Budějovické ulice směrem na Lipno. Volary situovány v Národním parku Šumavy, se solidní dostupností jak autem, tak vlakem či autobusem. Od historických Prachatic jsou vzdáleny 19km a od Lipenské přehrady 20km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má celoroční provoz,objekt je vytápěn tepelným čerpadlem. K dispozici je WIFI připojení v celém objektu zdarma, rovněž tak uzamykatelná kolárna, v zimě pak lyžárna. K venkovnímu posezení jsou dále k dispozici 2 oddělené pergoly, pro děti pak dětské hřiště. Každý pokoj má své sociální zařízení včetně sprchy, plně vybavený kuchyňský kout(indukční vařič,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve Volarech je k dispozici plavecký bazén včetně sauny a páry, možnost masáží a pedikůry, dále je možné využít konopných lázní,jediných ve střední Evropě. Pro sportovce pak bouling. 20km od Volar se nachází přehrada Lipno.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jiří Heřmánek
Informace poskytnul: Jiří Heřmánek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz