PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion u Heřmánků Volary

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v klidné části města Volar na pravé straně Budějovické ulice směrem na Lipno. Volary situovány v Národním parku Šumavy, se solidní dostupností jak autem, tak vlakem či autobusem. Od historických Prachatic jsou vzdáleny 19km a od Lipenské přehrady 20km.
Vybavení a služby
Penzion má celoroční provoz,objekt je vytápěn tepelným čerpadlem. K dispozici je WIFI připojení v celém objektu zdarma, rovněž tak uzamykatelná kolárna, v zimě pak lyžárna. K venkovnímu posezení jsou dále k dispozici 2 oddělené pergoly, pro děti pak dětské hřiště. Každý pokoj má své sociální zařízení včetně sprchy, plně vybavený kuchyňský kout(indukční vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice a potřebné nádobí)

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ve Volarech je k dispozici plavecký bazén včetně sauny a páry, možnost masáží a pedikůry, dále je možné využít konopných lázní,jediných ve střední Evropě. Pro sportovce pak bouling. 20km od Volar se nachází přehrada Lipno.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz