TOPlist

Penzion U Dorňáků

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Velké Karlovice
Adresa: 
Velké Karlovice 132
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 968 717
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.udornaku.cz
www.ceskehory.cz/udornaku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 36 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  580 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Soláň - Sedlo počasí Soláň - Sedlo

počasí Velké Karlovice počasí Velké Karlovice


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytovací objekty se nachází v místní části Velkých Karlovic - údolí Léskové. Penzion se čtyřmi apartmány a menší chatkou je vzdálen asi 80m od hlavní cesty na klidném místě mimo zástavbu a s dostatkem místa pro různé aktivity. Větší chatka je na polosamotě asi 350 m od spodního penzionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán i chata mají vlastní kuchyň, koupelnu i WC. Kuchyň je plně vybavená. Součástí komlexu jsou dvě pergoly s krbem, dětské hřiště + trampolína, Fotbalové hřiště, koupací sud a sauna (bude fungovat od září 2012). Wi-fi. Apartmány i chata jsou vytápěny krbovými kamny. Úschovna kol a lyží.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti je dostatek stravovacíh možností, v těsné blízkozti je i termální bazén se slanou vodou, golf, tenisové kurty.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jakeš Martin
Informace poskytnul: Jakeš Martin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz