PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Rusava » Penzion a restaurace U Bílého koně

Penzion a restaurace U Bílého koně

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rusava
Adresa: 
Vlčková 52 (Rusava)
Web adresa:
www.ceskehory.cz/bily-kun
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 49 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rusava

Wi-Fi

Penzion u valašské obce Rusava v samém srdci hostýnských vrchů. V areálu penzionu najdete hlavní budovu a komplex chatek. Restaurace s domácí kuchyní, v sezóně udírna a pochoutky na roštu. Množství míst pro aktivní odpočiněk. Vhodné pro rodiny s dětmi. V areálu vyžití pro děti.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází u valašské obce Rusava v samém srdci Hostýnských vrchů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V areálu penzionu najdete hlavní budovu a komplex chatek. V hlavní budově jsou pokoje pro hosty, sprchy a toalety na chodbě. Dále je v hlavní budově restaurace, která slouží i jako jídelna pro hosty. POKOJE jsou v hlavní budově, velmi útulné, vzdušné a pronajímáme je celoročně. Pokoje jsou pro 1-4 osoby. SRUBY jsou patrové, velmi prostorné, vzdušné a pronajímáme... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zdejší ovzduší je přirovnáváno k ovzduší Vysokých Tater a lékaři doporučováno k pobytu pro pacienty astmatiky. Širší okolí nabízí vyžití hlavně pro aktivní odpočinek - spousta cyklostezek, turistické trasy, skály, lesy, jeskyně, prameny, zříceniny, hrady i poutní místa. Je zde chráněná krajinná oblast. Přímo v obci Rusava je bazén se solárním ohřevem vody, tenisové... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Sobala Miroslav
Informace poskytnul: Sobalová Irena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz