České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Rodinný penzion U Bernardýna, Harrachov

Rodinný penzion U Bernardýna, Harrachov

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Harrachov 554
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 242 391
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionubernardyna.cz
www.ceskehory.cz/ubernardyna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov


Poloha a dosažitelnost

NA KLIDNÉM MÍSTĚ, KOUSEK OD CENTRA HARRACHOVA. V těsné blízkosti turistických a běžkařských drah. REZERVACE A DOTAZY NA UBYTOVÁNÍ na tel. 604 242 391 nebo na emailu ubernardyna@seznam.cz.

Vybavení a služby

Ubytujeme Vás v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitními přijímači. V celém penzionu je zdarma k dispozici WIFI. Na přání do pokoje přidáme ledničku, přistýlku nebo dětskou postýlku a nabídneme základní dětské potřeby (vanička, stupátko, nočník, záchodové prkénko apod.). Pro naše hosty máme 15% slevu na lyžařskou školu a půjčovnu... více >>

Rekreace a služby v okolí

Mumlavský vodopád, Mamutí můstek, sklárna a pivovar, bobová dráha, hornické muzeum, muzeum skla, lesnické a myslivecké muzeum Šindelka, lyžařské muzeum, lanová dráha, ozubnicová trať, včelí naučná stezka a mnoho a mnoho dalšího.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lubomír Policar
Informace poskytnul: Lubomír Policar, provozovatel
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz