Rodinný penzion U Bernardýna, Harrachov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
NA KLIDNÉM MÍSTĚ, KOUSEK OD CENTRA HARRACHOVA. V těsné blízkosti turistických a běžkařských drah. REZERVACE A DOTAZY NA UBYTOVÁNÍ na tel. 604 242 391 nebo na emailu ubernardyna@seznam.cz.
Vybavení a služby
Ubytujeme Vás v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitními přijímači. V celém penzionu je zdarma k dispozici WIFI. Na přání do pokoje přidáme ledničku, přistýlku nebo dětskou postýlku a nabídneme základní dětské potřeby (vanička, stupátko, nočník, záchodové prkénko apod.). Pro naše hosty máme 15% slevu na lyžařskou školu a půjčovnu sportovních potřeb, slevu na půjčovnu kol a koloběžek a mimořádně výhodné vstupenky na bobovou dráhu. U penzionu máme hezkou zahradu s venkovní terasou. Uvnitř penzionu je dětský koutek se spoustou hraček a her.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Mumlavský vodopád, Mamutí můstek, sklárna a pivovar, bobová dráha, hornické muzeum, muzeum skla, lesnické a myslivecké muzeum Šindelka, lyžařské muzeum, lanová dráha, ozubnicová trať, včelí naučná stezka a mnoho a mnoho dalšího.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz