České hory » Šumava » Ubytování » Nové Hutě » Penzion Šumavské rozcestí

Penzion Šumavské rozcestí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Hutě, Pláně
Adresa: 
Nové Hutě 95 - oblast Pláně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 356 614, 731 454 694
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sumavskerozcesti.cz
www.ceskehory.cz/sumavskerozcesti

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1080 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Churáňov počasí Churáňov

počasí Nové Hutě počasí Nové Hutě


Poloha a dosažitelnost

Známou lokalitu Pláně u Nových Hutí najdete 12km od Vimperka směr Kvilda. Zařízení je velmi dobře dostupné v létě i v zimě, příjezd vozem je možný až k penzionu. Autobusová zastávka 150m. Penzion je umístěný na široké pláni s výhledy na okolní hřebeny hor a lesy. Leží u významného rozcestí cyklotras, pěších stezek a běžkařských stop. Přesná poloha s GPS je vyznačena v mapě na titulní straně našich webových stránek.
GPS: 49.0533108N, 13.6353367E

Vybavení a služby

K ubytování nabízíme celkem 4 pokoje (dvou až čtyřlůžkové). Všechny mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a televizi. 2 pokoje nabízejí balkon s úžasným výhledem na šumavské pláně a vrcholy. Součástí penzionu je společenská místnost s plně vybavenou kuchyní - lednicí, chladícím boxem, myčkou, elektrickým sporákem s keramickou deskou, mikrovlnou troubou,... více >>

Rekreace a služby v okolí

Možnost snídaní a polopenzí v sousední restauraci (50m). Běžkaři mohou přímo ze vchodu penzionu „naskočit“ do jedné z mnoha kvalitních a udržovaných zimních běžkařských tras a sjezdaři využijí dobře dostupný lyžařský areál Zadov – Churáňov s horní stanicí lanovky Kobyla (15 min pěšky). Poloha penzionu je velmi příjemným výchozím bodem pro milovníky pěších tur,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Lyer
Informace poskytnul: Petr Lyer
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz