Penzion Sport

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Přítluky
Adresa: 
Obecní 4, 691 04 Přítluky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 634 019, 602 792 777
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-sport.eu/ www.ceskehory.cz/penzionsport
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Penzion v oblasti Lednicko-valtického areálu v blízkosti Novomlýnských nádrží a Pálavských vrchů. Moderní klimatizované pokoje. Společenská místnost s televizorem, vinotékou a barem ve které nabízíme také možnost stravování a to formou snídaně či polopenze


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v malé vinařské obci Přítluky, v oblasti Lednicko-valtického areálu v blízkosti Novomlýnských nádrží a Pálavských vrchů. Příjezd Ideální trasa dálnice D2 Brno — Bratislava, sjezd Podivín, dále pokračovat přes Rakvice do Přítluk. Brno – Přítluky 39 km. Řidiči ocení možnost parkování přímo u penzionu. Parkoviště je dostatečně velké pro kapacitu objektu a je snadno dostupné v každém ročním období.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jsme zaměřeny na rodiny s dětmi a cykloturistiku. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Je navštěvován zejména milovníky cykloturistiky a rodinami s dětmi. Těšit se můžete na čtyřlůžkový, 2 třílůžkové a na 5 dvoulůžkových moderních pokojů, které jsou standardně vybaveny. V našem penzionu tak pohodlně přespí až 20 hostů. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V bezprostřední blízkozti se rozkládá plocha Novomlýnských jezer a Pálavských vrchů. Lednice je pouze 8 km po přírodní zpevněné cyklostezce. Penzion Sport leží v krásné krajině Jižní Moravy v malé vinařské obci Přítluky, nad kterou se tyčí hojně navštěvovaná rozhledna. Přítluky se rozprostírají na okraji CHKO Pálava. Milovníci památek ocení jedinečný Lednicko-valtický... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Zdráhal
Informace poskytnul: Michal Zdráhal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz