Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
České hory » Jižní Morava » Ubytování Lednice

Ubytování - Lednice

Obec Lednice má za sebou bohatou historii a patří k turisticky nejatraktivnějším a nejnavštěvovanějším místům naší vlasti. Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu vyhlášeného v roce 1992 za krajinou památkovou zónu. Tato kulturní krajina byla navíc v prosinci 1996 zapsána na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Více o místě Lednice Lednice - Zajímavosti v okolí
Penzion Bulhary s vinným sklepem
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Bulhary
Levné, čisté ubytování na Jižní Moravě v klidném prostředí blízko Lednicko-valtického areálu. V objektu je vinný Další » sklep, kde je možné zorganizovat košt vín s občerstvením.
23 lůžek
23 lůžek
Orientační cena lůžko/noc:
325 Kč bez stravování
325 Kč bez stravování
390 Kč bez stravování
Penzion Sport
Kategorie ubytování: Penzion
Lokalita: Přítluky
Penzion v oblasti Lednicko-valtického areálu v blízkosti Novomlýnských nádrží a Pálavských vrchů. Moderní klimatizované Další » pokoje. Společenská místnost s televizorem, vinotékou a barem ve které nabízíme také možnost stravování a to formou snídaně či polopenze
Orientační cena lůžko/noc:
450 Kč bez stravování
490 Kč bez stravování
450 Kč bez stravování
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Lednici. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X