PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Brusnice » Penzion a Restaurant Na Kopečku A.D.1795

Penzion a Restaurant Na Kopečku A.D.1795

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Brusnice
Adresa: 
Horní Brusnice 23
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kopecek1795
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Citlivě zrekonstruovaný penzion v malebné krajině, klid, sauna, vířivka, skvělá kuchyně. Útulné pokoje s vlastním WC a sprchou. Velký, plně vybavený střešní apartmán 125m pro až 10 osob, rodinný apartmán s kuchyňkou. Skvělé hodnocení na Booking.com i Google. Vhodné pro rodiny s dětmi. Klid, klid.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion umístěný na klidném místě na konci obce, v přírodě s krásnými výhledy. Dostupný z hlavního tahu Praha - MB - Jičín - Nová Paka, případně od Hradce Králové přes Dvůr Králové nad Labem. Autobus v místě, vlak cca 4km. Parkoviště přímo u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace s vyhlášenou kuchyní, finská sauna z červeného cedru pro až osm osob, ochlazovací bazének, odpočívárna, venkovní velkorysý whirpool. Krytá herna 90m2 pro děti. Dětské hřiště a venkovní bazén.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski areál Zvičina 4km od objektu, tři vleky, červená a modrá sjezdovka, sjezdovka pro děti s dětským vlekem, zasněžování, osvětlení. V Nové Pace skiareál se zasněžováním, osvětlením a školičkou pro děti. V blízkém okolí několik kratších lokálních sjezdovek, většinou s osvětlením a všechny dobře udržované. Množství udržovaných běžkařských tratí. Dojezdová vzdálenost do... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Jiří Kaňák
Informace poskytnul: Jiří Kaňák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz