České hory » Krušné hory » Ubytování » Měděnec » Penzion a restaurace U medvěda

Penzion a restaurace U medvěda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Měděnec
Adresa: 
Kadaňská 30, Měděnec 431 84
Telefon: 
zobrazit telefony
+420- 775 426 478
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-umedveda.cz
www.ceskehory.cz/umedveda

kapacita  kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  824 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Alšovka počasí Alšovka


Poloha a dosažitelnost
Penzion v typicky Krušnohorské vesničce Měděnec, 12km od Klášterce nad Ohří (okres Chomutov). Dostanete se k nám autem, autobusem, na kole, vlakem i pěšky. Nehlídané parkoviště před objektem či garážování kol a motocyklů pro hosty zdarma.
Vybavení a služby
Penzion s restaurací Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Nebudeme psát, že penzion U medvěda je nejútulnější, nejkrásnější, nebo nejvíc trendy, posouzení necháme na Vás. Jsme penzion, který za rozumné peníze nabízí odpovídající ubytování a kvalitní služby. Kapacita penzionu je 18 lůžek ve 2 dvoulůžkových pokojích (v jednom + palanda), 2... více >>
Rekreace a služby v okolí
Penzion je zajímavý svou polohou, díky několika nedalekým lyžařským střediskům. Na Měděnci i v celé oblasti Krušných hor naleznete také velké množství běžeckých tratí, které nejsou náročné a určitě na ně budete moci vyrazit i s dětmi. Měděnec a jeho okolí skýtá skvělé prostředí a zázemí pro teambulding a outdorové aktivity. Samozřejmostí jsou rodinné oslavy,... více >>
Provozovatel: GPIMMO s.r.o.
Informace poskytnul: -
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz