Penzion a restaurace U medvěda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion v typicky Krušnohorské vesničce Měděnec, 12km od Klášterce nad Ohří (okres Chomutov). Dostanete se k nám autem, autobusem, na kole, vlakem i pěšky. Nehlídané parkoviště před objektem či garážování kol a motocyklů pro hosty zdarma.
Vybavení a služby
Penzion s restaurací Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Nebudeme psát, že penzion U medvěda je nejútulnější, nejkrásnější, nebo nejvíc trendy, posouzení necháme na Vás. Jsme penzion, který za rozumné peníze nabízí odpovídající ubytování a kvalitní služby. Kapacita penzionu je 18 lůžek ve 2 dvoulůžkových pokojích (v jednom + palanda), 2 třílůžkových pokojích a v jednom spojeném pokoji 4+4 lůžka. Vlastní sociální zařízení k pokoji je na patře, navíc společné prostory pro setkávání s přáteli. Stravování si hosté mohou rezervovat dle vlastních přání a potřeb v restauraci v přízemí objektu. Klidné a příjemné prostředí restaurace U medvěda můžete využít nejen na oběd nebo večeři při Vašich cestách, ale i k posezení s přáteli či obchodními partnery. Restaurace nabízí 25 míst v rekonstruovaných prostorách. Hosté restaurace mohou ochutnat nejen speciality české a světové kuchyně, ale v nabídce najdou i pokrmy z ryb, drůbeže, zvěřiny a i výborné dezerty. Z letní terasy se nabízí nádherný výhled na malebné přilehlé okolí, což dokresluje atmosféru příjemného posezení. Restauraci je možné využít i k uspořádání oslav, večírků, rautů či jiných společenských akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Penzion je zajímavý svou polohou, díky několika nedalekým lyžařským střediskům. Na Měděnci i v celé oblasti Krušných hor naleznete také velké množství běžeckých tratí, které nejsou náročné a určitě na ně budete moci vyrazit i s dětmi. Měděnec a jeho okolí skýtá skvělé prostředí a zázemí pro teambulding a outdorové aktivity. Samozřejmostí jsou rodinné oslavy, svatby, smuteční hostiny, firemní akce, večírky, rauty, školení, separé pro obchodní jednání, ale i školy v přírodě či třídní výlety. Návštěvníci se psy jsou u nás vítáni. V lovecké sezóně zajišťujeme ubytovací servis pro hosty v honitbách.
TOPlist