Penzion a restaurace U medvěda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion v typicky Krušnohorské vesničce Měděnec, 12km od Klášterce nad Ohří (okres Chomutov). Dostanete se k nám autem, autobusem, na kole, vlakem i pěšky. Nehlídané parkoviště před objektem či garážování kol a motocyklů pro hosty zdarma.
Vybavení a služby
Penzion s restaurací Vám skýtá nesčetně možností pro příjemně strávený čas. Nebudeme psát, že penzion U medvěda je nejútulnější, nejkrásnější, nebo nejvíc trendy, posouzení necháme na Vás. Jsme penzion, který za rozumné peníze nabízí odpovídající ubytování a kvalitní služby. Kapacita penzionu je 18 lůžek ve 2 dvoulůžkových pokojích (v jednom + palanda), 2 třílůžkových pokojích a v jednom spojeném pokoji 4+4 lůžka. Vlastní sociální zařízení k pokoji je na patře, navíc společné prostory pro setkávání s přáteli. Stravování si hosté mohou rezervovat dle vlastních přání a potřeb v restauraci v přízemí objektu. Klidné a příjemné prostředí restaurace U medvěda můžete využít nejen na oběd nebo večeři při Vašich cestách, ale i k posezení s přáteli či obchodními partnery. Restaurace nabízí 25 míst v rekonstruovaných prostorách. Hosté restaurace mohou ochutnat nejen speciality české a světové kuchyně, ale v nabídce najdou i pokrmy z ryb, drůbeže, zvěřiny a i výborné dezerty. Z letní terasy se nabízí nádherný výhled na malebné přilehlé okolí, což dokresluje atmosféru příjemného posezení. Restauraci je možné využít i k uspořádání oslav, večírků, rautů či jiných společenských akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Penzion je zajímavý svou polohou, díky několika nedalekým lyžařským střediskům. Na Měděnci i v celé oblasti Krušných hor naleznete také velké množství běžeckých tratí, které nejsou náročné a určitě na ně budete moci vyrazit i s dětmi. Měděnec a jeho okolí skýtá skvělé prostředí a zázemí pro teambulding a outdorové aktivity. Samozřejmostí jsou rodinné oslavy, svatby, smuteční hostiny, firemní akce, večírky, rauty, školení, separé pro obchodní jednání, ale i školy v přírodě či třídní výlety. Návštěvníci se psy jsou u nás vítáni. V lovecké sezóně zajišťujeme ubytovací servis pro hosty v honitbách.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz