Penzion & restaurace U Kohoutů - Horní Planá, Lipno - vodní nádrž
České hory » Šumava » Ubytování » Horní Planá » Penzion & restaurace U Kohoutů

Penzion & restaurace U Kohoutů

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá
Adresa: 
Náměstí 16, 382 26 Horní Planá
Telefon: 
+420-380 738 029, 723 567 467
Web adresa:
www.penzion-kohout-lipno.cz
www.ceskehory.cz/penzionkohout

kapacita  kapacita: 28 lůžek

  Internet


Poloha a dosažitelnost
Penzion U Kohoutů se nachází na náměstí v Horní Plané - tedy v nejvýše položeném městečku jihočeského kraje, ležícím na severním břehu vodní nádrže Lipno. Penzion je velmi dobře dosažitelný různými druhy dopravy. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 50m od penzionu, železniční 600m.
Vybavení a služby
Prostorná restaurace s letní předzahrádkou, sauna, pokoje s TV a WiFi, lyžárna, kolárna, parkování v uzamčeném dvoře, možnost zapůjčení lodičky k projížďce na Lipenské přehradě nebo například společenských her ke zpestření večerů, k dispozici jsou přebalovací pult i dětské postýlky, nabízíme možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Rekreace a služby v okolí
Poloha je výborným výchozím bodem pro letním výlety neboť okolí je protkáno kilometry stezek a cyklostezek. Zlákat Vás může i návštěva pláže, nordic walking, v zimě bruslení, lyžování a běžky. Windsurfing a kitesurfing jsou v této oblasti také velmi populární. Podmínky pro rybaření jsou v této části lipenska přímo ideální. V blízkosti se pak nachází i několik lanových ... více >>
Provozovatel: HP Service Development s. r.o.
Informace poskytnul: Petr Škách
TOPlist