PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Horní Planá » Penzion & restaurace U Kohoutů

Penzion & restaurace U Kohoutů

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá
Adresa: 
Náměstí 16, 382 26 Horní Planá
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionkohout
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Sauna

Rodinný penzion U Kohoutů se nachází v malebném šumavském městečku Horní Planá na břehu lipenského jezera. V blízkosti se nachází lyžařská střediska Hochficht a Lipno. Přímo v místě se nabízí mnoho možností využití volného času, ať chcete odpočívat, sportovat, vidět památky nebo se toulat přírodou.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion U Kohoutů se nachází na náměstí v Horní Plané - tedy v nejvýše položeném městečku jihočeského kraje, ležícím na severním břehu vodní nádrže Lipno. Penzion je velmi dobře dosažitelný různými druhy dopravy. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 50m od penzionu, železniční 600m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorná restaurace s letní předzahrádkou, sauna, pokoje s TV a WiFi, lyžárna, kolárna, parkování v uzamčeném dvoře, možnost zapůjčení lodičky k projížďce na Lipenské přehradě nebo například společenských her ke zpestření večerů, k dispozici jsou přebalovací pult i dětské postýlky, nabízíme možnost ubytování s domácím mazlíčkem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha je výborným výchozím bodem pro letním výlety neboť okolí je protkáno kilometry stezek a cyklostezek. Zlákat Vás může i návštěva pláže, nordic walking, v zimě bruslení, lyžování a běžky. Windsurfing a kitesurfing jsou v této oblasti také velmi populární. Podmínky pro rybaření jsou v této části lipenska přímo ideální. V blízkosti se pak nachází i několik lanových... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HP Service Development s. r.o.
Informace poskytnul: Petr Škách
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz