Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion U Kohoutů se nachází v malebném šumavském městečku Horní Planá na břehu lipenského jezera. Dosažitelnost jak vlastními vozidly, či veřejnou dopravou je ideální.

  Vybavení a služby

Ubytování v prostorných 2-3 lůžkových pokojích. Pro rodiny s dětmi jsou ideální apartmány se dvěma ložnicemi. Samozřejmou součástí každého pokoje je satelitní TV a koupelna se sprchovým koutem a WC. Okna jsou situována na náměstí nebo do poklidného dvora. Celková kapacita je 33 osob. Náš penzion je nekuřácký. Kola, lyže a ostatní sportovní vybavení si můžete bezpečně zamykat v úschovně v areálu pensionu. Vlastní zabezpečené parkoviště pro automobily. Snídaně jsou podávány formou bufetu v nekuřácké části restaurace. Jsou již zahrnuty v ceně ubytování, stejně jako DPH a rekreační poplatek. Útulná restaurace je stavebně rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, v létě můžete posedět na venkovní terase.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přímo v místě, ale i v blízkém okolí se nabízí mnoho možností využití volného času, ať chcete odpočívat, sportovat nebo navštívit kulturní památky, či se jen tak toulat okolní přírodou. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí. Náš penzion je výborným výchozím bodem k letním výletům pro turisty, cykloturisty. Windsurfing a kitesurfing jsou v této oblasti velmi populární. Podmínky pro rybaření jsou v této části lipenska přímo ideální. Příznivci sjezdového lyžování zde mají zázemí v lyžařském středisku Hochficht v Rakousku, ski areálu Lipno nad Vltavou. V Schönebenu najdete vynikající běžkařský areál. V zimě se změní Lipno v největší bruslařskou dráhu v ČR. Možností jak trávit Váš čas u nás je celá řada a v recepci penzionu vždy naleznete aktuální informace k zajímavostem v okolí, kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Zpět


TOPlist
  Penzion & restaurace U Kohoutů Horní Planá
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion & restaurace U Kohoutů
Ceník ubytování a stravování