PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Real

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Bedřichov
Adresa: 
Bedřichov 213, 468 12 Bedřichov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 158 668, 602 436 743
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionreal.cz www.ceskehory.cz/pensionreal
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou. Penzion disponuje 10 pokoji, každý s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a pětilůžkové. Bohaté snídaně jsou formou bufetu, večeře servírované a provázené rautovým stolem. Na čepu máme Plzeň


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou, nad objektem Úpravny vody na adrese Bedřichov 213.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion Real disponuje 8 pokoji, každý se svým vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou ve velikosti dvoulůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových.Dále je k dispozici podkrovní apartmán s dvěmi čtyřlůžkovými ložnicemi,sedací soupravou,malým kuchyňským koutkem a koupelnou s WC.Snídané jsou formou bohatého švédského stolu.Večeře jsou servírované a provázené bufetovým... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bedřichov je vyhledávaným cílem letní rodinné rekreace, pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě pak rájem lyžařů a běžkařů. Ski areál Bedřichov se šesti sjezdovkami a sedmi vleky s možností večerního lyžování se nachází 500m od penzionu. Bedřichov je jedním z výchozích bodů Jizerské lyžařské magistrály (170km upravovaných lyžařských stop po celých Jizerských horách).... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lucie Pokorná
Informace poskytnul: Lucie Pokorná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz