TOPlist

Penzion Real

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou, nad objektem Úpravny vody na adrese Bedřichov 213.
Vybavení a služby
Penzion Real disponuje 8 pokoji, každý se svým vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou ve velikosti dvoulůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových.Dále je k dispozici podkrovní apartmán s dvěmi čtyřlůžkovými ložnicemi,sedací soupravou,malým kuchyňským koutkem a koupelnou s WC.Snídané jsou formou bohatého švédského stolu.Večeře jsou servírované a provázené bufetovým stolem s polévkou,saláty a sladkými i slanými koláči.Na čepu máme připravenou točenou Plzeň. V letních obdobích je možnost využít rozsáhlé osvětlené terasy, kde jsou nachystané stoly a slunečníky. Na zahradě je možné využít ohniště. Penzion Real je vhodný pro pořádání firemních večírků, společenských akcí, školení a jiných podobných oslav.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov je vyhledávaným cílem letní rodinné rekreace, pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě pak rájem lyžařů a běžkařů. Ski areál Bedřichov se šesti sjezdovkami a sedmi vleky s možností večerního lyžování se nachází 500m od penzionu. Bedřichov je jedním z výchozích bodů Jizerské lyžařské magistrály (170km upravovaných lyžařských stop po celých Jizerských horách). Tato horská rekreační obec (680m n.m.) je vnímána jako jedna z bran Jizerských hor s velmi dobrým dopravním spojením s Libercem a Jabloncem nad Nisou. Každoročně se zde pořádá závod Jizerská 50. V blízkosti se nachází bowling s italskou restaurací, nebo bobová dráha Janov nad Nisou. S kartou Jizerky CARD můžete čerpat celou řadu výhod a užit si svoji dovolenou naplno.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz