Penzion Real

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou, nad objektem Úpravny vody na adrese Bedřichov 213.
Vybavení a služby
Penzion Real disponuje 8 pokoji každý se svým vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou ve velikosti dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových s možností přistýlek. K dispozici je rodinný pokoj s dětskou postýlkou. V letních obdobích je možnost využít rozsáhlé osvětlené terasy, kde jsou nachystané stoly a slunečníky. Na zahradě je možné využít ohniště. Penzion Real je vhodný pro pořádání firemních večírků, společenských akcí, školení a jiných podobných oslav.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov je vyhledávaným cílem letní rodinné rekreace, pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě pak rájem lyžařů a běžkařů. Ski areál Bedřichov se šesti sjezdovkami a sedmi vleky s možností večerního lyžování se nachází 500m od penzionu. Bedřichov je jedním z výchozích bodů Jizerské lyžařské magistrály (170km upravovaných lyžařských stop po celých Jizerských horách). Tato horská rekreační obec (680m n.m.) je vnímána jako jedna z bran Jizerských hor s velmi dobrým dopravním spojením s Libercem a Jabloncem nad Nisou. Každoročně se zde pořádá závod Jizerská 50. V blízkosti se nachází bowling s italskou restaurací, nebo bobová dráha Janov nad Nisou. S kartou Jizerky CARD můžete čerpat celou řadu výhod a užit si svoji dovolenou naplno.
TOPlist