PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Skalná » Penzion Pod komínem

Penzion Pod komínem

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Skalná
Adresa: 
Potoční 255, Skalná 351 34
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-podkominem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion s lesoparkem, zahradou, zastřešeným bazénem a dětským hřištěm; v krásném prostředí a na klidném místě v obci Skalná u Františkových lázní; v sousedství hradu Vildštejn; pokoje s přímým výstupem do zahrady; bezbarierový pokoj s venkovní terasou; apartmán s kuchyní, restaurace, zapůjčení kol,


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

4km od Františkových lázní, 1km od hraničního přechodu do Německa - Vojtanov, parkoviště v areálu, autobus 400m, vlak 800m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vzdušné a čisté pokoje s vlastním soc.zařízením, TV se sat., chladničkou, on- line přípojkou, přímým výstupem do zahrady, nebo balkonem. Bezbarierový pokoj pro 2-4 osoby s vlastní venkovní terasou. Apartmán s kuchyní. V horní části zahrady zastřešený bazen, venkovní gril, zahradní lehátka. V dolní části ohniště s posezením a dětské hřiště, lesopark s lavičkami.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

www.penzion-podkominem.cz

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Václav Dellinger
Informace poskytnul: Dellinger Václav
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz