Penzion Pod komínem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
4km od Františkových lázní, 1km od hraničního přechodu do Německa - Vojtanov, parkoviště v areálu, autobus 400m, vlak 800m.
Vybavení a služby
Vzdušné a čisté pokoje s vlastním soc.zařízením, TV se sat., chladničkou, on- line přípojkou, přímým výstupem do zahrady, nebo balkonem. Bezbarierový pokoj pro 2-4 osoby s vlastní venkovní terasou. Apartmán s kuchyní. V horní části zahrady zastřešený bazen, venkovní gril, zahradní lehátka. V dolní části ohniště s posezením a dětské hřiště, lesopark s lavičkami. Restaurace se stylovou venkovní terasou.Prostor pro uschování kol, kočárků a pod., kulečník. Zapůjčení horských kol. Možnost jízdy na koních, nebo motokárách.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
www.penzion-podkominem.cz
Disponujeme také Apartmánem pro max. 5 osob, vzdáleným 150m od Penzionu. Nachází se v přízemí rodinného domu v krásném prostředí potoka Sázek s bezbariérovým vstupem ze zahrady. Více na adrese www.apartmanskalna.cz
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz