Penzion Pod Černou Horou - Bolkov, Rudník
České hory » Krkonoše » Ubytování » Bolkov » Penzion Pod Černou Horou

Penzion Pod Černou Horou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rudník, Bolkov
Adresa: 
Rudník, Bolkov 536, Rudník u Vrchlabí, 543 72
Telefon: 
+420-723 537 917
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podcernouhorou

kapacita  kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá  Hora počasí Černá Hora

počasí Černý Důl počasí Černý Důl


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v horském údolí zhruba 2km pod Hoffmanovými Boudami. Odbočka v Rudníku u restaurace Heřman, směr Bolkov a dále zhruba 3km. Přímo u objektu je parkoviště pro 4 auta. V zimním období doporučujeme použít sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Dva samostatné bytečky, každý s vybavenou kuchyní (el. sporák, varná konvice, kávovar, topinkovač), koupelnou se sprchovým koutem a WC, el. topení + v přízemí tepelná čerpadla a teplá voda - bojler. Každý byt má navíc jedna krbová kamna, palivo zajištěno. Každý byt má barevnou TV/SAT, dolní byt i pračku. K dispozici je zahradní nábytek včetně altánu, pergola s ohništěm. Velký pozemek charakteru lesoparku.
Rekreace a služby v okolí
Ráj pro cykloturistiku a turistiku nebo jen pro odpočinkovou dovolenou s dětmi v klidném údolí u potůčku. V zimě ideální pro běžky, nedaleko upravované tratě, sjezdovky dosažitelné autem, nejbližší v Černém Dole 6 km, kde je parkování zdarma přímo na dolní stanici čtyřsedačky. Koupání: nedaleká přírodní koupaliště, bazén u domu. Služby: nejbližší hospůdka 400m, ... více >>
Provozovatel: Dagmar Rozenská
Informace poskytnul: Dagmar Rozenská
TOPlist