TOPlist

Penzion Pila

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Zlatá Olešnice
Adresa: 
Zlatá Olešnice 88, 468 47
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-734 477 090, 734 477 093
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionpila.cz
www.ceskehory.cz/penzionpila
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 45 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

počasí Zlatá Olešnice počasí Zlatá Olešnice

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Penzion Pila se nachází v horní části obce Zlatá Olešnice, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Národní park Krkonoše je pak vzdálen jen několik málo kilometrů. Svojí ideální polohou v klidné hornaté přírodě je tak penzion skvělým místem pro trávení letní i zimní dovolené, firemních akcí a prodloužených víkendů. Cesta kolem chaty vede k dolní části ski areálu Rejdice a je celoročně sjízdná.

Vybavení a služby

Náš penzion je celý nekuřácký a je vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou 2-4 lůžkové a každý má své sociální zařízení a sprchu. Pokoje v přízemí jsou bezbariérový. V přízemí se nachází stylová jídelna a vinárna s výčepem a relaxační část WELLNESS s vnitřním vyhřívaným bazénem a saunou. Příjemné posezení je na venkovní terase s pohledem do údolí. Mimo snídaně si u... více >>

Rekreace a služby v okolí

ZLATÁ OLEŠNICE – JIZERSKÉ HORY - se nachází jako jediné místo v JIZERSKÝCH HORÁCH A V KRKONOŠÍCH mezi 6-ti SKI AREÁLY !!! Asi 300m od penzionu ski areal Bezva kopec. V blízkosti do 3min Skiareál Rejdice-PANORAMA - jižní stráň, 6min. Skiareál Příchovice – PANORAMA - jižní stráň – celý den slunce, vhodné pro rodiny z dětmi a Skiareál Vysoké nad Jizerou. Další tři... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Koranda
Informace poskytnul: Michal Koranda
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz