PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Nikol

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Staré Město pod Sněžníkem
Adresa: 
Bezručova 53, Staré Město pod Sněžníkem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-nikol
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Penzion Nikol se nachází v blízkosti náměstí Starého Města pod Sněžníkem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 300m od náměstí. V dosažitelnosti jsou veškeré obchody i centrum zábavy. Nedaleko se nachází autobusová zastávka a vlakové nádraží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace, kuchyň, krbová kamna, televize, wifi, vlastní sociální zařízení na pokojích, úschovna lyží, parkoviště. Penzion má 24 lůžek + možnost 4x přistýlka - celková kapacita činí 28 osob.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti lyžařské areály (Kraličák, Kunčice, Paprsek, Dolní Morava, Ramzová, Branná a polská Černá Hora). V létě nově značené turistické trasy a cyklostezky. Koupaliště Velké Losiny, aquapark Zábřeh. Stezka v korunách stromů na Dolní Moravě, přehrada Dlouhé Stráně s možností sjezdu dolů na koloběžkách. V místě kino, kulturní dům, zdravotní středisko, informační... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: -
Informace poskytnul: Penzion Nikol
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz