Penzion Ničman

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Staré Hamry, Bílý Kříž
Adresa: 
Staré Hamry 83 !Penzion uzavřen!
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-736 271 485
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.beskydy.cz/nicman
www.ceskehory.cz/nicman

kapacita  kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  920 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bílá počasí Bílá


Poloha a dosažitelnost

Vzdušnou čárou 25km JV od Frýdku-Místku. Autem: 100m od křižovatky na rozhraní obcí Staré Hamry a Bílá je odbočka na Bílý Kříž a odtud 9km po lesní asfaltové silnici až k penzionu. Autobusem: z Frýdku-Místku na konečnou stanici Vyšní Mohelnice - Visalaje a odtud pěšky nebo na horském kole 3km po turistické stezce (modrá) na Bílý Kříž

Vybavení a služby

Malý horský penzion. Klidné, čisté a nekuřácké prostředí. 6 dvoulůžkových pokojů. Všechny se sprchovými kouty a WC. Po předběžné dohodě a řádné objednávce lze pobyt fakturovat. Doporučujeme naši vydatnou snídani. U objektu je travnatá terasa s přilehlou pergolou.

Rekreace a služby v okolí

40m od penzionu je kiosek s občerstvením. Možnost restauračních služeb autem po silnici v Bílé (10 km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Ničman
Informace poskytnul: Ničman Jiří
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz