PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Nad Rokytenkou

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rokytnice v Orlických horách
Adresa: 
Penzion Nad Rokytenkou - Rokytnice v Orlických horách, Horní Rokytnice
Web adresa:
www.ceskehory.cz/nadrokytenkou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Prostorný a stylový Penzion nad Rokytenkou v Orl.h., který zvládne ubytovat cca 22 hostů, se nachází v části Horní Rokytnice v O.h ve svahu na říčkou Rokytenkou obklopen lesem v klidném místě a výbornou polohou v Orlických horách.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion nad Rokytenkou se nachází v části Horní Rokytnice v O.h ve svahu na říčkou Rokytenkou obklopen lesem v klidném místě a výbornou polohou v Orlických horách. Je celoročně přístupný s vlastním parkovištěm, má sportovní zázemí jak pro zimní tak i letní rekreaci.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorný a stylový penzion. V přízemí penzionu je kompletně vybavená kuchyně, prostorná stylová jídelna pro stravování až 22 hostů, společenská místnost s krbem, předsálí, šatna, hala, lyžárna. V letním období je k dispozici venkovní terasa se zahradním posezení.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski centrum Říčky v Orlických horách, jež vlastní a provozuje Ski klub Ústí nad Orlicí se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 - 992 m nad mořem. Díky své nadmořské výšce, moderní lanovce, výhodné orientaci sjezdových tratí, jejich délce a systému technického sněhu se jedná o nejlepší středisko sjezdového lyžování v Orlických horách a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JUDr. Pavel Švandrlík
Informace poskytnul: Švandrlík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz