Penzion Nad Rokytenkou

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Osoba Kč 290/den
Dítě do 12 let s dospělou osobou Kč 160/den
Dítě do 3 let zdarma
V případě delších pobytů delších jak 4 dny je poskytována sleva z ubytování ve výši 10% z celkové ceny ubytování. Cena ubytování v období od 22.12.do 2.1. se sjednává samostatně. V ceně ubytování je zahrnuta veškerá běžná spotřeba energie, k ceně ubytování není zahrnut poplatek městu Rokytnice v Orl.h. ve výši 10,--Kč/den na dospělou osobu. Cena za využití lyžařského vleku 100,--Kč/osoba/den.
Letní sezona - ceny
Osoba Kč 250/den
Dítě do 12 let s dospělou osobou Kč 150/den

Dítě do 3 let zdarma

V případě delších pobytů delších jak 4 dny je poskytována sleva z ubytování ve výši 10% z celkové ceny ubytování. V ceně ubytování je zahrnuta veškerá běžná spotřeba energie, k ceně ubytování není zahrnut poplatek městu Rokytnice v Orl.h. ve výši 10,--Kč/den na dospělou osobu. Cena za využití lyžařského vleku 100,--Kč/osoba/den.
Období mimo sezónu - ceny
Dohodou
Slevy:
Dohodou
Další informace:
viz. tel 602 467 120
Stravování
Vlastní vaření, restauranty v místě (do 2km).
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacho serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz