PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Harrachov » Penzion na Mytinách

Penzion na Mytinách

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Penzion na Mýtinách, Mýtiny 333, Harrachov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionnamytinach
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov

Wi-Fi

Je možný

Penzion na Mýtinách se nachází v Harrachově v klidné části Mýtiny přímo v areálu golfového hřiště a v sousedství vlakového nádraží. Penzion disponuje 32 lůžky v devíti pokojích se sociálním zařízením na patře. Penzion má vlastní restauraci a společenskou místnost. U penzionu ski areál Mýtiny (100m)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Harrachově v klidné části Mýtiny. Penzion je velmi dobře dosažitelný jak v letních tak i zimních měsících, jelikož k penzionu vede silnice k vlakovému nádraží v Harrachově. Po příjezdu po hlavní silnici do Harrachova odbočíte vlevo směrem k vlakovému nádraží a po jednom kilometru přijedete přímo k penzionu. Od centra Harrachova je penzion vzdálen... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion disponuje devíti pokoji bez sociálního zařízení, které je bohužel umístěno na patře - oddělené zvlášt ženy a muži. Celková kapacita ubytování je 32 lůžek v prostorných a vkusně vybavených pokojích. Hostům je k dispozici restaurace kde se podávají snídaně a večeře. Vaříme polopenze, plné penze. V objektu také společenská místnost s krbem a televizorem s dětským... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je mnoho možností k rekreaci a sportovního vyžití. V blízkosti penzionu (100m) je možné využít sjezdovku o délce 400m s umělým osvětlením ve ski areálu Mýtiny. Pro náročnější lyžaře jsou připraveny sjezdovky a atrakce ve ski centru Harrachov, který je vzdálen necelé dva kilometry a doprava je zajištována skibusem. V okolí (250m) je nástup na upravované běžecké... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Paločková
Informace poskytnul: Havelka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz