Penzion na Mytinách

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Penzion na Mýtinách, Mýtiny 333, Harrachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 141 668
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionnamytinach.cz
www.ceskehory.cz/penzionnamytinach

kapacita  kapacita: 32 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Harrachov počasí Harrachov

Harrachov hlásí 10 - 20 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Harrachově v klidné části Mýtiny. Penzion je velmi dobře dosažitelný jak v letních tak i zimních měsících, jelikož k penzionu vede silnice k vlakovému nádraží v Harrachově. Po příjezdu po hlavní silnici do Harrachova odbočíte vlevo směrem k vlakovému nádraží a po jednom kilometru přijedete přímo k penzionu. Od centra Harrachova je penzion vzdálen ... více >>
Vybavení a služby
Penzion disponuje devíti pokoji bez sociálního zařízení, které je bohužel umístěno na patře - oddělené zvlášt ženy a muži. Celková kapacita ubytování je 32 lůžek v prostorných a vkusně vybavených pokojích. Hostům je k dispozici restaurace kde se podávají snídaně a večeře. Vaříme polopenze, plné penze. V objektu také společenská místnost s krbem a televizorem s dětským ... více >>
Rekreace a služby v okolí
V okolí je mnoho možností k rekreaci a sportovního vyžití. V blízkosti penzionu (100m) je možné využít sjezdovku o délce 400m s umělým osvětlením ve ski areálu Mýtiny. Pro náročnější lyžaře jsou připraveny sjezdovky a atrakce ve ski centru Harrachov, který je vzdálen necelé dva kilometry a doprava je zajištována skibusem. V okolí (250m) je nástup na upravované běžecké ... více >>
Provozovatel: Jana Paločková
Informace poskytnul: Havelka
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz