Penzion na Mytinách

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Harrachov
Adresa: 
Penzion na Mýtinách, Mýtiny 333, Harrachov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 141 668,704 790 556.
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionnamytinach.cz
www.ceskehory.cz/penzionnamytinach
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Harrachov počasí Harrachov

Penzion na Mýtinách se nachází v Harrachově v klidné části Mýtiny přímo v areálu golfového hřiště a v sousedství vlakového nádraží. Penzion disponuje 32 lůžky v devíti pokojích se sociálním zařízením na patře. Penzion má vlastní restauraci a společenskou místnost. U penzionu ski areál Mýtiny (100m)


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Harrachově v klidné části Mýtiny. Penzion je velmi dobře dosažitelný jak v letních tak i zimních měsících, jelikož k penzionu vede silnice k vlakovému nádraží v Harrachově. Po příjezdu po hlavní silnici do Harrachova odbočíte vlevo směrem k vlakovému nádraží a po jednom kilometru přijedete přímo k penzionu. Od centra Harrachova je penzion vzdálen... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion disponuje devíti pokoji bez sociálního zařízení, které je bohužel umístěno na patře - oddělené zvlášt ženy a muži. Celková kapacita ubytování je 32 lůžek v prostorných a vkusně vybavených pokojích. Hostům je k dispozici restaurace kde se podávají snídaně a večeře. Vaříme polopenze, plné penze. V objektu také společenská místnost s krbem a televizorem s dětským... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je mnoho možností k rekreaci a sportovního vyžití. V blízkosti penzionu (100m) je možné využít sjezdovku o délce 400m s umělým osvětlením ve ski areálu Mýtiny. Pro náročnější lyžaře jsou připraveny sjezdovky a atrakce ve ski centru Harrachov, který je vzdálen necelé dva kilometry a doprava je zajištována skibusem. V okolí (250m) je nástup na upravované běžecké... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Paločková
Informace poskytnul: Havelka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz